Černí andělé

11. července 2012 v 12:39 | ajisek :D
Ahoj jmenuji se Alice. Je mi 18let a toto je můj příběh:

Svítilo slunce, kolem mě zpívali ptáci a já šla po rozkvetlé louce která ležela uprostřed dvou lesů. Lehla jsem si do trávy a přemýšlela o tom jaké by bylo být normální člověk a ne Černý anděl. Jak jsme tam tak ležela a přemýšlela začalo se stmívat. Káplo na mě, kapek začalo přibívat a ja se zvedla. Roztáhla jsem svá popelavá křídla a vyletěla nahoru. Přistála jsem ve svém pokoji. Stále mě překvapuje jak jsem přesná, vždy přiletím rovnou do postele. Někdo zaťukal. Byla to matka.
"Alice? Můžu dál?" zeptala se. Já přikývla. Matka vstoupila. Dnes měla své zrzavé vlasy svázané do culíku a na sobě měla modré šaty, které jsem ji kdysi koupila k narozeninám. Vypadala krásně. Usmála se na mě. Jistě si všimla toho jak na ni vejrám. Přisedla si ke mně na postel.
" Alice máš tu návštěvu." usmála se. Mě ale do smíchu nebylo. Sakra kdo to může být. Někdo ze školy? Ne to ne všichni jsou přeci na prázdninách tak kdo? ..........................................................................................

Pokračování příště :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrea Kutelwascherová Andrea Kutelwascherová | 11. července 2012 v 12:44 | Reagovat

příště bude další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama