Pokračování Černí andělé

12. července 2012 v 20:33 | ajisek :D
Zvedla jsem se z postele a šla dolů do jídelny. U našeho velkého dubového stolu seděla nějaká cizí dívka. Měla blonďaté vlasy s červenými meliry. Na sobě měla modrou halenku a černou sukni, jediné co se mi na ní nelíbilo byly ty boty, protože já vysoké podpadky nemám ráda. Vstala a skoro dotančila ke mně. WOW byla fakt užásná, divila jsem se jak na těch podpatkách dokáže chodit. Pomalu jsem jí začala závidět.
"Ahoj, jmenuji se Anna a ty budeš asi Alice? Že?" řekla a podala mi ruku. Sakra nesnášim ji je tak supr.
"Jo to budu já" odpověděla jsem "A teď mě prosím omluvte musím si odskočit" řekla jsem a odběhla. Vstoupila jsem do naší docela velké koupelny, zamkla jsem dveře a sedla si na zem vedla vany. Zabořila jsem hlavu do rukou. Ach jo vždyť ona je tak krásná co tu děla? Je to Bílý anděl to jsem z ní vycítila. Tfuj hroznej smrad. ale to je jedno. Co mám dělat? Musím tam jít a zeptat se co chce. Jo to taky udělám. Otřela jsem si slzy a šla zpátky do jídelny. Doufám že to nevypadá že jsem brečela.
"Už jsem tady. Tak Anno proč si knám přišla?" zeptala jsem se. Anna se trochu zarazila, úsměv na její tváři zmizel.
" No víte chtěla jsem vás informovat o tom že pán zlá se chystá zaůtočit, ale ne jen na nás, ale rovnou na celou planetu, chce zničit vše živé!" roztřásla v jejích očích byl vidět strach. Aau tak to jsem nečekala, musíme něco udělat. Podívala jsem se na otce, teprve teď jsem si všimla že tam celou dobu stojí. On jen kývnul na dveře které vedly do ložnice. Přikývla jsem a odebrala jsem se z jídelny. Matka šla mezi tím utěšit Annu.........................................................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama