4.část :D

17. listopadu 2013 v 14:30 | Smilee |  Modré neštěstí nebo vysvobození?
A máme tu další část :DD


Zbytek dne měl asi stejný scénář jako první hodina. Všechno se pořádně rozjelo až na obědě, společném s mými kamarády. "Bože, tohle, že má být školní jídelna? Tímhle se dají krmit leda tak prasata!" stěžovala jsem si a dloubala do jídla alá "kuře", u stolu ke kterému jsem společně s Adeline a Mattem sedávali, a tak nějak si ho přivlastnili. Dnes jsem doopravdy neměla chuť na nic k jídlu, a tak jsem se v tom celou dobu šťourala a stěžovala si. Víceméně tohle jsem dělala každý oběd. "Ale, prosím tě, my všichni přeci víme, že jsi hodně vybíravá" pousmál se Matt a z mého talíře mi ukradl kus masa.


Skoro vždy po mně jídlo dojídal. "Jo pořádně nic nejíš, hlavně dneska" přitakala Adeline. " A divíte se mi? Přeci víte, co se stalo, ne?" zeptala jsem se. "Ale no tak, už to neřeš, zbytečně se stresuješ." řekla Adeline. " Jo my potom máme taky blbou náladu. Vždyť se nic nestalo, hoď to všechno za hlavu a užívej si. Tak jako vždy ne?" Jo to byla pravda. Vždy jsem si školu užívala, smála se a pořádala večírky. " Ale teď na to opravdu nemám náladu." Vysvětlila jsem a odstrčila jídlo směrem k Mattovi, který se do něj hned pustil. S povzdechnutím jsem se rozhlédla po jídelně. U stolů zuřivě klábosily skupinky dětí, smály se a dokonce i hádaly. Typické chování středoškolských studentů. Jeden stůl mě, ale zaujal nejvíce. Seděl u něho onen modrooký kluk, který na mě ráno koukal, doslova na mě civěl, tedy mě to alespoň tak připadalo. Teď si však mého pohledu nevšiml a já si ho mohla konečně pořádně prohlédnout. Měl plné rty a jemně propadlé lícní kosti, toho by si ale nikdo bez menšího pozorování nevšimnul. Jeho havraní vlasy mu volně spadaly do čela. Široká ramena a svaly se mu schovávaly pod černým trikem. Jakoby vycítil můj pohled, otočil se mým směrem a usmál se na mne. Seděl jen pár stolu od nás a já jsem si všimla jeho bílých, rovných zubů. Rychle jsem uhnula pohledem, aby si nemohl všimnout, že se začínám červenat a když jsem se tam znovu podívala, byl pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukra Lukra | Web | 17. listopadu 2013 v 14:30 | Reagovat

Poznáš trilógiu Hry o život? Chcel si si niekedy vyskúšať, aké je to žiť v Paneme, bojovať o prežitie a proti klamstvám vlády? Navštív našu stránku. S nami sa môžeš stať vyvoleným alebo Kapitolčanom, žiť v chudobe, no aj v bohatstve. Panem vás potrebuje!
-----------------------------
Váš tím RPG-HungerGames Faith & Lukra :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama