Prosinec 2013

2. kapitola: Probuzení

29. prosince 2013 v 18:28 | Smilee |  Probuzení
Hi!
Jsem tu s pokračováním povídky Probuzení. Vím, že měla dobrý konec a ani já jsem nepočítala s tím, že bych napsala další díl, ale něco mi v hlavě bliklo a já dostala nápad na další díl. A tak se z jednorázovky stal příběh ne pokračování.
Tak doufám, že se bude líbit. :D


Dárečky!

28. prosince 2013 v 16:44 | Smilee
Ahojky... Jak už jsem slíbila, nafotila jsem dárečky, které jsem dostala. Vím, že je to trochu později, ale pořádně jsem nebyla doma, teprve až dneska jsme se vrátili. Objížděli jsme babičky a já nasbírala ještě pár dárků navíc.
Tady jsem vyfotila ty nejlepší dárky. :D
Ptom tam vlastně byli už jen ponožky, oblečení (které se mi fakt nechtělo všechno fotit) a další blbůstky ;)
Všechno najdete v celém článku. :D

Just girly things

Den druhý

26. prosince 2013 v 18:51 | Smilee |  10 days challenge
Čauky mňauky hafíky baf! :D
Jsem tu a přidávám druhý den challenge, a to 9 faktů o mně. TAkže se máte na co těšit. :D
Až se konečně dostanu domů (teď jsem u babičky a pořád někam jezdíme), tak nafotím dárečky a stromeček :D :D
Ale teď u ž k těm faktům.....
Čtěte dál :DVeselé Vánoce!

23. prosince 2013 v 16:43 | Smilee
Veselé Vánoce!

Takže, jak jsem slíbila všem přeji Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok! :D :D Chci všem poděkovat, že na můj blog chodíte a zanecháváte komenty :D :D Moc si toho vážím!
Všem svým AFFS chci taky poděkovat a říct vám, že všichni máte úžasné blogy a ráda na ně chodím :D
Takže přeji Veselé Vánoce a hodně dárků! Pište. co jste dostali nebo co doufáte, že dostanete. :) A máte všechny dárky? :3

P.S.: Myslela jsem, že udělám nějaké své vlastní Vánoční video nebo fotku, ale nakonec z toho sešlo, a tak přidávám něco z netu :* ;)

Veselé Vánoce Vám přeje Smilee :*

2 days until Christmas :D

Den první

23. prosince 2013 v 15:55 | Smilee |  10 days challenge
Ahojky... Takže jak jsem slíbila je tu první den challenge :D Celou dobu jsem o tom přemýšlela a přeci jenom mě něco napadlo. :D Tak se těšte ;)


10 days challenge

21. prosince 2013 v 20:20 | Smilee |  10 days challenge
Tak jsem tu zas... ;) A to s novým článkem na téma: 10 days challenge :D :D
Už u několika blogů jsem na tento projekt narazila a přemýšlela jsem, jestli se toho také zůčastním. Opravdu se mi to zdá jako dobrý nápad, jak se seznámit se mnou :DD
A tak jsem se rozhodla, že se zapojím do challenge, na kterou jsem narazila na stránce Eloran.


Probuzení

19. prosince 2013 v 18:18 | Smilee |  Probuzení
Hoj! Takže přidávám příběh bez pokračování (i když)... Tajemno a nadpřirozeno (má láska :3) Tak snad se bude líbit, snesu i kritiku :D :D


Pondělí? Už zase?!

15. prosince 2013 v 17:42 | Smilee |  Můj deníček
Jsem tu zas! S dalším deníčkovským zápisem :D Možná bych mohla přidat nějaký další díl příběhu, ale vůbec nic mě nenepadá :D :D Takže:
Milý deníčku,
Zitra už je zase pondělí??

Tak, to asi nepůjde...

13. prosince 2013 v 14:45 | Smilee |  Můj deníček
Čauky, takže jsem tu a mám tu další deníčkový článek :D A co bych asi napsala do mého normálního deníčku, by asi bylo:
MIlý deníčku,
právě jsem zjistla, že řečník ze mě doopravdy nebude....

Milý deníčku...

10. prosince 2013 v 18:21 | Smilee |  Můj deníček
Ahojky :D Dostala jsem nápad :D (jo, moc často se to u mě nestává :D), že vytvořím novou rubriku s názvem: "Můj deníček" a jak už asi víte, bude to deníček ;)
Nejdřív teda asi něco obecně o mně :D

Vánoce- povídka

4. prosince 2013 v 15:59 | Smilee
Vítr mi cuchá vlasy a do zad se mi opírá neúprosná zima. Celá se třesu, ale neodcházím, pořád se dívám do dálky a sním o nesplnitelném. Mít Vánoce, takové jako jiné rodiny. Posedávat u krbu, zdobit stromeček, zpívat koledy a péct perníčky. Navečer, když už je tma potom usednout ve slavnostním oblečení ke stolu a pořádně se najíst. Za zvuku koled si rozdat dárky a pozdě do večera si povídat.

Zavrtím hlavou a rychle zaženu ty myšlenky. Tohle se mi nikdy nesplní. Od té doby, co mi rodiče zemřeli při autonehodě, nemám nic, absolutně nic. Jen tenký černý kabát, potrhané kalhoty, boty už celé odřené a pár ošoupaných trik. Když bych teď sešla z mostu dolů, našla bych poloprázdný baťoh s ne moc penězi a pár dek.

Tohle byly mé Vánoce, ne žádné třpytivé sny, které jsem snila už několik let. Tohle byly Vánoce, trávené na polorozpadlém mostě s výhledem na řeku a svítící město za ní, v příšerné zimě a nepříjemné samotě.
Přitahuji si kabát blíž k tělu a pohoupávám se z nohy na nohu, abych své zmrzlé tělo alespoň trochu zahřála. Podívám se na roj světélek za řekou, v jednom z nich právě teď večeří má vysněná rodina. Děti si hrají a smějí se, nedočkavě se hrnou k oknu, doufajíce, že uvidí Ježíška. Já v to také doufám, dívám se před sebe a představuji si ho, jak ke mně přilétá v rukou dárky. A všechny pro mě.

Dnes už po několikáté zavrtím hlavou a pomalu se otáčím k odchodu. S hlavou skloněnou před větrem scházím dolů a kráčím k mému útočišti, pod jedním z trámů mostu. Když docházím, ztuhnu, na dekách leží nějaký balíček. Rychle se rozeběhnu a popadnu balíček do zmrzlých rukou. Na něm je napsaná jen jediné:

Šťastné a veselé. Mary.

Podle jména soudím, že je to moje. Rychle roztrhnu obal a div mi samou radostí nevyskočí srdce z těla. V balíčku je několik teplých kusů oblečení a plno sladkostí. Po tváři mi stékají slzy a já v duchu děkuji. Děkuji tomu, kdo mi to poslal. Ať je to kdokoliv.

They suck at school

2. prosince 2013 v 20:46 | Smilee |  Other
Tak když už jsem u té Vampírské akademie, co takhle něco o tom a pár fotek, hlášek, zajímavostí atd.?
Tak jdeme na to? :D :D

O čem kniha/ film vyprávý?

Dhampýři, Morojové, Strigojové. To vše ve všech šesti knihách. Plus plno sexy, sympatických, zlých a dalších postav. Šestnáctiletá dhampýrka Rose uteče z Akademie sv. Vladimíra se svou nejlepší morojskou kamarádkou Lissou, proto aby jí chránila. Dva roky se snaží zapadnout do světa lidí, až jednoho dne je strážci chytí a děvčata jsou nucena znovu nastoupit na školu a zařazení do obyčejné výuky. Rose se mezitím vyrovnáva se svou bláznivou láskou k (doopravdy úžasnému) strážci, dhampýrovi a trenérovi Dimitriji, a také se svou poutem spojenou kamarádkou Lissou. Všechno ještě zhorší, že Lissa ovládá éter, magii pomocí které dokáže uzdravovat lidi, vyvíjet větší nátlak, ale také se může pořádně zbláznit. A další problémy, které doprovází všech 6 knih. :D

Vampire Academy

1. prosince 2013 v 16:11 | Smilee |  Other
Je tu někdo fanoušek Vampýrské akademie? Před chvílí jsem zjistila, že 14. 2. 2014, bude mít v našich kinech premiéru film, právě podle této knižní série. Spoustá z vás si asi řekne: "Blik, cvak!" nebo "A to jsi zjistila právě teď, jo?" Ano já vím, že jsem poněkud zpomalená, ale dlouhou dobu jsem žádné stránky o VA neprojížděla a tak nějak na ní zapoměla. A jak se dá na tuhle krásnou knížku zapomenout? No, to bych taky ráda věděla :D Ale asi kvůli tomu, že jsem našla plno dalších suprových knížek :D
Jinak přidávám trailer a pár fotek ;)