Červenec 2014

Strašíme!

26. července 2014 v 14:02 | Smilee |  Můj deníček
Jedna věc je být na bojovce a celou si jí projít a druhá je, si jí celou odstrašit. Aneb, když je první zmíněná věc pro nás málo a my se nasereme všude.

All...

Let's fly away

24. července 2014 v 11:18 | Smilee
Woohou! Další článek na téma týdne. Tohle téma je fakt zajímavé a mám k němu, co napsat, protože nedávno se mi něco takového stalo. Prostě jsem se podívala do zrcadla a najednou jsem to nebyla já. Tedy vypadala jsem jako já, ale vůbec jsem se tak necítila. Nepatřilo to ke mně...... no, prostě více v celém článku ;)

Never come back

Flundry, děti k večeři a další blbosti

21. července 2014 v 18:06 | Smilee |  Můj deníček
Ahojky!! Takže slibované články o táboře začínají! Docela bych tam ještě ten jeden týden chtěla být.... už se mi stýská :( Jako každý rok, tábor mě nezklamal a srandy tam bylo doopravdy hodně.... možná ještě víc, než při těch předchozích :) Woohou! Tak jdeme začít psát, protože je toho hodně, tak doufám, že se alespoň většina sem vejde :)

FUN

Delirium

13. července 2014 v 18:39 Recenze
Woohou.. rozhodla jsem se, že bych mohla začít dělat recenze, tekže tady je první na knihu: Delirium. Tak pár z vás o této nize určitě slyšela. Upozorňuji, že recenze je docela dlouhá, jelikože k téhle knize, vlastně k žádné knize se nedá vyjádřit krátce.... pozor: může obsahovat spoilery :)

Untitled

Hello! Summer! :3

9. července 2014 v 15:22 | Smilee |  Můj deníček
Trochu později na vítání léta, ale od začátku prázdnin jsem nějak neměla čas. Hello Summer! :3 Oh bože, jak mi to chybělo. Nevím, co miluju na létě víc: prázdniny nebo teplo? Dobře asi oboje. Prostě miluji, když si můžu obléct kraťasy, tílko, dát si tříšť, zmrzlinu prosím ne, koupat se a dalších plno věcí. Prostě luxus :3
Tak jo, tenhle článek není jen o létě (většina jo), ale taky je to trochu informační článek.

quote made by: Samantha Wasia

3. kapitola Ztracená

6. července 2014 v 15:59 | Smilee |  Ztracená
Awww.... konečně doma. Ani jsem netušila, jak mi blog dokáže chybět. A to jsem tu nebyla jen týden! Jak už jsem se těšila až něco napíš. A vůbec, hrozně jsem se těšila až napíšu pokračování nějaké mé povídky :3 Tak jsem tady se Ztracenou. Doufám, že tímto se vám plno věcí vysvětlí. :DD A já vás jdu všechny oběhnout. :3