Říjen 2014

11. kapitola Probuzení

26. října 2014 v 13:03 | Smilee |  Probuzení
Jak dlouho to bylo, co jsem naposledy přidala novoučást? Dva měsíce? Oops... no, takže tímhle to chci napravit. Další část Probuzení je na světě. Vůbec jsem nečekala, že bych z krátké jednorázovky nakonec udělala povídku na kapitolu, takže se omlouvám za to ohrané upírské téma. Jen jsem nepočítala s větším dějem, takže jsem nevymýšlela něco originálnějšího. No ale tady to je.
A jelikož vím, že si skoro nikdo nepamatuje, co se stalo v předešlé kapitole (i já si to musela přečíst znovu), tak TADY je ten předešlý díl. Užijte si to :*


Nesnáším Němce

20. října 2014 v 18:36 | Smilee |  Můj deníček
A kdo by je taky měl rád? Nefoukaní tupci, které nic nebaví. Dobře, ne všichni takoví jsou, ale většina těch, co byla u nás na výměnném pobytu taková fakt byla. Většina naší třídy se shodla, že ze všech výměnných pobytů, které jsme měli, byl tento nejhorší. Španělé a Francouzi, ti byli super, ale Němci? Huh.... Ale ke konci týdne se to celkem zlepšilo.
Tak tady trochu podrobností o těch "skvělých" pěti dnech (když jsme se zbavili Němců, tak byly fakt super!)


The Maze Runner

14. října 2014 v 18:00 | Smilee |  Recenze
Tak od středy už jsem velká holka :3 Ano už je mi patnáct. Muhehehe.... ale teď vážně, zase tolik to neřeším. Přeci jen, jsem o další krok blíže ke smrti. Což znamená, že když se chci zabít ve 45 zbývá mi ještě 30 let života (ne... nevypočítala jsem to z hlavy, kalkulačka pomohla :D) No, to už není moc hezké. Ale budu mít občanku! Což mo hezké taky není, jelikož jak se znám, brzy zase někde zapomenu peněženku a problémy jsou na světě!
Ale teď k článku.... rozhodla jsem se napsat recenzi na knihu: Labyrint: Útěk. Jako vždy: SPOILERY!

the maze runner

Weird Tag

7. října 2014 v 17:00 | Smilee
Je moc brzo na to, abych se vrátila? Jo? Tak to se omlouvám :) Dobře, rozhodla jsem se vrátit, protože teď mám najednou spoustu volného času. Celý tenhle týden zůstávám doma, protože jsem nemocná (teda, nejsem nemocná, cítím se úplně v pořádku, ale doktoři si vymýšlejí různý blbosti :))). A jelikož nevím moc, co mám dělat, tak jsem se rozhodla blog znovu obnovit.
A připravila jsem si "Weird Tag", který jsem už na pár blozích viděla a celkem se mi líbil. Tak proč ho neudělat?