Prosinec 2014

Hunger Games RPG

28. prosince 2014 v 18:22 | Smilee
Někdo, kdo tu čte nebo četl Hunger Games? Pokud ano, rozhodně se podívejte na TENHLE blog, který je zaměřený na Hunger Games RPG.... založte si postavu a můžete hrát :D Rozhodně tím blogu pomůžete a i vy si zažijete plno srandy.

P.S.: Normálně moc nedělám takové reklamy, ale na tomhle blogu mi záleží a rozhodně mu to moc pomůže :)

Hunger games

Veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 16:05 | Smilee
Ehm... nebyly náhodou Vánoce nedávno? Vážně mi totiž přijde, jako před týdnem, co jsem nějaký podobný článek psala. Heh... A ono je to už před rokem :D

merry christma

First you feel like dying, then you feel reborn

18. prosince 2014 v 20:13 | Smilee |  Můj deníček
Zdárek párek! Tenhle článek jsem chtěla vydat už před delší dobou, ale teprve až dnes, kdy jsem něco podobného viděla na blogu Catie, jsem se rozhodla, že to bude dnes.
Taaakže... dnešní článek je celkově o hubnutí, fitness, motivaci atd. Tak si ho užijte!

Untitled

Christmas TAG

13. prosince 2014 v 21:39 | Smilee |  Můj deníček
Vánoce už jsou skoro tady, takže proč neudělat nějaký TAG? Tenhle jsem našla na TOMHLE blogu, kde vlastně autorka nominovala všechny, kteří to přečtou, takže jsem se rozhodla ho vyplnit, jelikož otázky jsou zajímavé.

Christmas ❤️❄️ - image #2305547 by LADY.D on Favim.com

Connor is my hero

9. prosince 2014 v 20:27 | Smilee |  Můj deníček
Dobře, tenhle článek nejspíš moc z vás bavit nebude (nebo bude?), ale já ho prostě musím napsat. Takže, jak už spousta z vás četla, mým nejoblíbenějším youtuberem je Connor Franta. Jak jsem zjistila, moc z vás ho tu nesleduje, jelikož většina z vás, sleduje české youtubery. Nic proti nim, ale žádný z nich mě nikdy neoslovil. Ale fajn, trochu odbočuji.
Dnes jsem se konečně dokopala a podívala jsem se na nové Connorovo video a poprvé, když jsem viděla ten název byla jsem jako: "Co to sakra?".... upřímně, myslím, že všechny jeho fanoušky zarazilo, že se video jmenovalo Coming out. Ale, sakra! Tohle video mě rozbrečelo (a to se nestává často). Jsem na Connora strašně moc pyšná :3
A rozhodně si myslím, že tenhle článek má něco společného s Tématem Týdne, takže to píšu i do něj.

I'm so proud ♥

Percy Jackson: Zloděj blesku

1. prosince 2014 v 20:18 | Smilee |  Recenze
Tadamtadadá *bubny*.... konečně jsem se dokopala a udělala jsem nový design, jak jste si nejspíš všimli. Myslela jsem si, že to jednoduché, ale po nekonečném piplání se s velikostí obrázků, jsem změnila názor. Ale nevykašlala se na to! Takže tady je, už to dost chtělo změnu. Nic úžasného to rozhodně není, ale mně se straašně líbí :3
No, ale o tom vlastně tenhle článek není. Rozhodla jsem se udělat další recenzi, a to na Percyho Jacksona, aneb mojí novou nejoblíbenější knížku. Myslím, že spousta lidí jí určitě zná.
A taky bych měla oběhnout... sakra :D