Leden 2015

Co dělá mě mnou?

30. ledna 2015 v 17:30 | Smilee |  Můj deníček
Tak aby jsem neměla blog zaplněný jen těmi úvahovými věcmi, tak tady je jeden TAG. Prostě něco trochu odpočinkového, i když v hlavě se mi tvoří takových nápadů na mega dlouhé članky :33
Jinak, k mému minulému článku. Já, že hodně motivuju? Tak proč sakra nedokážu motivovat sama sebe? :D Fakt mi to nejde do hlavy xDD Ale díky za krásné komentáře :)

true

Work It Out #1

23. ledna 2015 v 20:26 | Smilee |  Work It Out
Tak, a jelikož jsem začala poslední dva týdny brát cvičení opradu vážně, chci mu věnovat i větší pozornost na blogu. Myslím, že i díky tomu, se té mé motivace nepustím a nejspíš mě to bude ještě víc bavit. Takže jsem vymyslela, že bych mohla občas přidat nějaký článek do téhle Work It Out série, podělit se o úspěchy atd. Občas bych k tomu mohla přidat něco z tancování, motivační obrázky pro ostatní a rady (heh, to sotva xD). Možná by to i inspirovalo ostatní? Pokud u toho tedy vydržím.
Doufám, že si tento článek užijete :* Jinak, snad se ta návštěvnost a komentáře zlepší, když už by měly být všechny známky uzavřené :) No, radši ani nebudu myslet na své vysvědčení xDDSelekce

16. ledna 2015 v 19:25 | Smilee |  Recenze
Čus bambus :) Mám tu recenzi na knihu: Selekce, kterou jsem dostala k Vánocům a hned jako první ze všech knih přečetla. Rozhodla jsem se, že bych recenzí měla v novém roce napsat víc, než minule. A taky plánuji, že napíšu recenze na všechny Percy Jacksony + Bohy Olympu a také Nástroje smrti. Sakra, jsem zvědavá, jak to všechno zvládnu.
*Spoiler alert*


Vyhodnocení kontroly

14. ledna 2015 v 18:30 | Smilee
Badum tsss.... Je tu vyhodnocení kontroly affs :) Zapsala se vás většina, za což jsem ráda (i kdy, tím pádem mám víc práce s obíháním). A taky jsem ráda, že jsem tam přidala otázku, co se vám na blogu líbí. Je úplně hustý, co tam někdo napsal :33 Takže jo, díky že na blog chodíte a články se vám líbí, protože já má ty vaše ráda taky!
A teď už teda k tomu hlavnímu xDD

Lidé, kteří zůstávají:
Marceline
flow
Smile
Conn
Abigail
Kix
Kačíí
Jerry
Catie*
Am.
Dominique (sakra... vždycky si vzpomenu na AHS: "Dominique, nique, nique" když slyším tohle jméno xDD)

Ti, co se nezapsali, čili, ti, které si mažu:
Zuzka
Date tree
Minie
Ginny

Sorry těm, co je mažu, ale kdybych si nechala i ty, co se nezapsali, tak by ta kontrola byla asi k ničemu xDD U některých jsem si všimla, že už dlouho nechodí nebo nepřidávají články na svoje blogy, takže asi tak. :))

Dance is love, dance is life

11. ledna 2015 v 17:52 | Smilee |  Můj deníček
Když jsem ve svém dřívějším článku zmínila, že tancuji, spousta z vás psala, že o tom ani nevěděli, takže tu je malé přiblížení. Vlastně, nějaký podobný článek jsem chtěla udělat už dříve, ale až teď, když už jsem zase na blogu závislá, rozhodla jsem se, že ho napíšu. Oujee!
Do kontroly se stále zapisujte... je to hned další článek pod tímto :)

Dance....

Kontrola affs

6. ledna 2015 v 18:37 | Smilee
Myslím, že tohle tu je hodně potřeba. Poslední dobou mám v affs pěkný zmatek... nedávno jsem si přidala pár dalších lidí a zdá se mi, že je vás nějak moc :D ,přitom polovina není aktivní, ale zase se mi nechtějí mazat, jelikož občas (fakt jen občas) přijdou a okomentují. Takže proto tohle.

Na zapsání máte týden (nejspíš), pokud se někdo nezapíše, tak vás smažu, jelikož to je fakt bordel. Nechám si jedině ty, kteří mají pozastaveno. Tak pište:

1) Jméno
2) Jak často blog navštěvuješ?
3) Co se ti na mém blogu nejvíc líbí?

Untitled


Knižní výzva 2015

3. ledna 2015 v 21:07 | Smilee |  Knižní výzva
A jelikož je tu nový rok, přichází s ním i nová výzva. V menu jste si mohli všímat, jak jsem si s tou minulou vedla a také jste mohli sledovat, které knihy jsem přečetla. Knižní výzvu roku 2014 tedy končím s přečtenými, nějakými 33 knihami. Sice jsem nesplnila počet, který jsem si dala, ale jsem spokojená :3
No, a tady je další. Tentokrát si dávám, jen 30 knih, takže uvidíme, jak to bude vypadat. No, držte mi palce lidi :DD

New year? The same old too-fabulous-to-handle motherfucker I've always been

1. ledna 2015 v 0:01 | Smilee |  Můj deníček
Článek s nejdelším názvem, co jsem kdy napsala? Yay! Ale myslím, že je to úplně pravdivé. Stále si sice říkám, že s novým rokem budu lepší, že všechno bude úžasné.. bla, bla, bla. Ne, nejspíš to bude pořád stejné. Neustálé přemlouvání se, abych se učila, cvičila a víc chodila ven.... jo, přesně tak bude příští tok vypadat. Sakra to ti lidi nevědí, že ještě zbývá několik hodin do půlnoci? Musejí tu už střílet?
No, ještě k tomuhle článku... bude to něco jako rekapitulace + co bych chtěla v novém roce. A pokud se mi podaří to vůbec dopsat, přednastavím článek, aby vyšel přesně o půlnoci. :))

2015 year! Welcome!