Únor 2015

Thanks dance for everything.

28. února 2015 v 18:47 | Smilee
Chtěla jsem napsat jen nějaký deníčkový zápis, a taky jsem ho hotový měla, jenže se mi to celé smazalo! Grrr... tak jsem si nakonec vzala rozepsaný článek a dopsala pár vět. :))
Čemu se ale asi tak přibližně věnoval ten předchzí: modro-černé nebo zlato-bílé šaty? Už mě to štve! A potom to, jak orgány v mém břiše hrají tetris, protože jim tam chybí žulčník xD No, prostě jednoduše, jsem po operaci, dneska venku z nemocnice a lebedím si doma :3 Ale chce se mi celkem už do školy :))
Teď ale k článku. Další pokračování mého kecání o tancování xD

Just dance

Don't let mundanes ruin your day!

23. února 2015 v 19:38 | Smilee |  Můj deníček
Moji milí jednorožci! Jelikož na každém druhém kroku vidím, jak jsou lidé v depresích, mračí se a brečí, chci k vám prostřednictvím tohoto článku dostat nějakou krásnou náladu. Takže všichni, kdo teď sedíte za počítačem, mračíte se, když čtete tato slova, usmějte se a zkuste na chvíli zapomenout na ty ošklivé věci kolem sebe.
Nejdřív jsem chtěla udělat něco hodně zaměřeného na povzbuzování, ale jak to tak vidím, myslím, že to bude jen mix všeho, co mě jako první napadne. A hlavně se vás budu snažit nakazit svou veselou, bláznivou, bůhví, co ještě, náladou.


Seriálový TAG

17. února 2015 v 20:30 | Smilee
Nejspíš bych si na tagy měla udělat rubriku, jenže na to jsem moc líná. S čímž také souvisí to, proč nepíšu nějaký pořádný článek. Jen se mi prostě nad ničím nechce přemýšlet. Ale to je fuk, tagy mě poslední dobou celkem baví, takže proč neudělat další? Jako další článek si připravuji po delší době zase nějakou recenzi na což se celkem dost těším, jelikož o knížkách bych mohla mluvit do nekonečna.
Fajn, badum tss.... Seriálový tag!

my day, all day 😩❤️❤️

If God hates gays, why are they so cute?

8. února 2015 v 20:06 | Smilee
Ano, minulý článek byl odpočinkový, ale tenhle článek je něco pořádného k zamyšlení. Teda, jo jasně, pokud někoho potkáte a zeptáte se ho, jestil má něco proti lidem s jinou orientací, řekne že ne. Ale chová se opravdu podle toho tak? To už asi moc ne, no.
Takže ano, musela jsem se k tomu i já vyjádřit a počítejte s tím, že tenhle článek je pořádně od srdce. Napsala jsem tam sice tak polovinu toho, co se mi točí v hlavě, ale delší už by asi nikdo nečetl. Ráda si přečtu vaše názory v komentářích a klidně se pořádně rozepište :3

same | via Facebook