Whatever.

18. října 2015 v 20:08 | Smilee |  Můj deníček
Ehm, že bych se sem už vrátila? Možná? Nejsem si tím vůbec jistá, ale vím, že mi to chybí. Kontrolovala jsem to tu snad každý den a alespoň si nějaký článek od někoho z vás přečetla, přičemž jsem přemýšlela o tom, jak mi to chybí. I přes to jsem ale nic nenapsala. Ale... jak jste si mohli všimnout, změnila jsem design. Už dlouho jsem ho měla uložený v počítači a přemýšlela, kdy ho změnit, ale nikdy se k tomu nedostala. Teď jsem měla alespoň čas a pomalu se připravovala na můj příchod. A doufám, že jsem alespoň někomu chyběla (co si nalhávám, vždyť stejně žádné kamarády nemám xD).
Takže pokud chcete vědět, co se za tu dobu všechno událo, tak se připravte na můj kecací článek.

Unicorn∞ | via Facebook


Tak za prvé. Může mi někdo říct, proč jsem se sakra přihlásila do tanečních? Myslím tím... vůbec mi nevadí to tancování, jelikož to umím, ale spíš fakt, že si po tom ukrutném týdni plném školy říkáte: "Konečně pátek! Alespoň bude klid!" ale potom najednou bang a dojde vám, že ještě musíte do tanečních. Komu se chce strojit do šatů a upravovat se, když jediné po čem toužíte je být v posteli a koukat na seriály? Tady se musíte usmívat na všechny kluky, se kterými tančíte a vypořádávat se s bolavými nohami. A ještě ke všemu si pro mě neustále chodí nějaký divný blonďák, který mluví o tom, jak je rád, že se mnou tancuje... teď jen vymyslet, jak se ho zbavím. Ale uklidňuje mě fakt, že skoro každou holku od nás ze třídy nějaké takové individuum otravuje, protože v našem kurzu je jich hodně. A taky bych mohla povídat o tom, jak blbě jsem se cítila, když jsem na první prodloužené měla dlouhé růžové šaty a vypadala jak nějaká princezna. Panebože jak já jsem chtěla zpět své oblečení.
Na druhou stranu je ale sranda všechny kolem sebe pozorovat. Hlavně pokud dva metry vysoký kluk, se kterým tancujete začne po konci písničky skákat a jako malé dítě se radovat, že to byl první tanec, který mu šel. A taky když sleduji své spolužáky při tančení... Ale stejně jsem ráda, když se vrátím domů a můžu spát. No, uklidňuje mě fakt, že už jsme skoro v půlce.

Za druhé. Proč už sakra nejsou prázdniny? Proč venku začíná být zima? A proč ráno vstávám za tmy a vracím se domů skoro taky za tmy? Jak je možné, že léto tak rychle zmizelo a my musíme opět trčet ve škole? Ehm, pokud jsem někomu naslibovala, že se budu další školní rok snažit a budu mít hezké známky, tak jsem skoro určitě lhala. Protože můj rok začíná opravdu dokonale. Aneb, když se učíte na matiku jako debil a nakonec stejně dostanete pětku. Hlavně, že jsem doma ty příklady vypočítala dobře a chápala to! Někdo kdo má geniální mozek a byl by ochoten mi ho darovat?

school

Za třetí. Víte, co mě štve na wattpadu ještě víc, než samé fanfictions o 1D a 5sos? Dvanáctileté holky, které píšou o anorexií a sebepoškozování, protože jak to tak vypadá, stalo se to novým trendem. Ale někdo si asi neuráčil přečíst pravidla, kde se jasně píše, že nic podporující sebevraždy, sebepoškozování nebo poruchy příjmu potravy jsou zakázané. Spíš chci ale říct to, že si můžete psát, co chete, ale prosím nejdřív si o tom něco zjistěte a vyvarujte se pravopisným chybám. Nic proti tomu nemám, jen chci číst něco, co má hlavu a patu a autor chce něco tím dílem říct. A hlavně tam prosí nepodporujte další lidi, aby si ubližovali.

A asi jako poslední, jděte se už bodnout s těmi svými uprchlíky, ano? Já třeba nepatřím mezi ty lidi, co by se je snažili dostat pryč. Jednoduše, představte si, že by se dělo něco takového u nás. Opravdu byste zůstali někde, kde vám každý den jde o život nebo se radši dostali někam, kde můžete mít nějakou budoucnost a jednoduše se budete cítit lépe?
Jednou jsme ve třídě, když jsme se učili o druhé světové válce, dělali průzkum, kdo by v takové situaci utíkal, kdo by bojoval a kdo by zůstal. Skoro všichni jsme si vybrali útěk! Až na nějakých pár jedinců, kteří by ze srandy podporovali nepřátelskou stranu.
Všichni se tu bojí, že sem přijdou teroristé a další, ale chápejte, že v televizi ukazují jen extrémy. Že většina není tak špatná. Že jsem si psala s některými lidmi, jejichž náboženství je islám a jsou to obyčejní lidé, jako všichni ostatní. Samozřejmě, že jsou tu extrémisté, ale ti tu budou vždy. Mám snad mluvit o tom, jak se dřív lidé snažili zavést křesťanství? Křížové výpravy? Podívejte se na historii, vždy se to bude měnit. Jedna strana oslábne, druhá zaujme její místo. Podívejte se jak u nás porodnost klesá a u nich je vysoká? Možná by to chtělo se nejdřív zamyslet nad sebou a poté až odsuzovat ostatní. Kolik "bílých" lidí u nás povraždilo někoho jiného, kolik vrahů je na svobodě? Jenže to se teď v televizi neukazuje, protože jsou tam jen uprchlíci a uprchlíci. A já přísahám, že pokud o nich ještě někdy uslyším, asi se taky jedním z nich stanu.

A s tímto to snad ukončím. Možná bych se ještě rozvášnila a napsala tu celý mega dlouhý sloh. Tohle mi celkem dost chybělo, ale dosat se k psaní a přijít s nápadem je dost těžké. Talže doufám, že vám tento malý zmatek a kecání prakticky o ničem, nevadilo. Příště se to snad zlepší. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abigail Abigail | Web | 18. října 2015 v 22:35 | Reagovat

Nevadilo, jsem ráda, žes něco napsala. O uprchlících taky moc nechci slyšet. Tak to i kvůli tobě řešit nebudu.Do tanečních jsem nikdy nechodila, takže to nemůžu porovnat. Co se týče Wattpadu, taky mě tam některé věci štvou.Někdy mi přijde, že si nedávají na chyby žádný pozor. Těším se na nějaký tvůj další článek =)

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 19. října 2015 v 16:26 | Reagovat

Náhodou, chyběla si a moc :-) když jsem viděla změnu designu, myslela jsem si, že hned přijde článek, ale museli jsme si na něj trochu počkat :P. Nový vzhled je skvělej, líbil se mi od první chvíle co se tady objevil :) a navíc byl dobrým znamením, že "jsi tady" i když nejsou články :)) já tu byla každý den a kontrolovala, jestli se něco "nehnulo" :)) moc ráda tady vidím tenhle článek :)
Taneční? kapitola sama o sobě, vy máte aspoň na kurzu dost kluků ( i když některý individua) :D u nás musely holky tančit i spolu -_- naštěstí (nebo bohužel?) jsem nemohla být u toho, nějak jsem to bojkotovala a vůbec jsem se nepřihlásila... i když teď si to trochu vyčítám :) buď ráda, že tam si :P co já bych za to dala:)... i když věřím, že pátky u filmů a seriálů doma by byly daleko lepší :))... ani mi nemluv... všechno tak letí... za chvilku se bude měnit čas, budou Vánoce, zima, kosa... matika :D ta mi nikdy nešla a ani jsem se ji nesnažila chápat... musí to naštvat, když nad tím doma sedíš a pak stejně za 5... to "potěší" ://
Wattpad je teď docela v oběhu, ale je to tak nějak mimo mě :) párkrát jsem tam něco četla, ale nějak mě to nezaujmulo, tak už tam moc nechodím... ale tyhle cácorky mě fakt fascinují.. co ty o těch problémech můžou vědět... většina si je stejně jenom cucá z prstu, aby byly zajímavé... neříkám že všechny, ale většina určitě... :)) a ty chyby, to ani netřeba komentovat :)
Uprchlíci - hlavní téma, ale já to tak nějak neřeším.. dokud mi netlučou doma na okno, tak mi nevadí :D :) na jednu stranu je chápu a rozumím jim...taky bych utíkala ale na druhou někdy pochybuju a myslím si, že to média všechno děsně přifukují... :))
AAAA těšila jsem se až se ozveš ^_^ budu ráda za další články a nemusí se nic zlepšovat :P :))

3 flow flow | Web | 19. října 2015 v 17:08 | Reagovat

Já mám z tanečních zvláštní očekávání. Chci tam chodit, ale zároveň chápu, že je hrozný v pátek večer někam chodit něco dělat, mám v pátek tréninky, hrůza.
No jako nepochopim, co je uzasnyho na porezanych rukách a vychrtlych tělech...

4 pauliahobby pauliahobby | Web | 25. října 2015 v 10:53 | Reagovat

velký souhlas s posledním bodem, taky mě to už štve, je to prostě, můžu říct, nudný, otravný a o těch holkách na wattu, taky, prostě, taky mě o to štve a prstě, pravopisný chyby jsou mým nepřítelem.
a ještě... taneční mě nejspíš čeká za rok a no, nějak z vesela se mi tam nechce, když neumím ani polku.

5 Anna Anna | E-mail | Web | 25. října 2015 v 17:56 | Reagovat

Začnu hezky za sebou a ke každému bodu se vyjádřím.

Já se do tanečních docela těším, přece jenom - kolikrát budu mít příležitost vzít si na sebe krásné šaty? Maximálně do divadla a na svatbě si moc šancí nedávám, někoho jako jsem já opravdu pravá láska nečeká :D
Taky mám rozepsanou jednu FF s bubeníkem z 5sos. Hups. Ale naprosto s tebou souhlasím! Sebepoškozování se mi hnusí snad víc, jak šikana! A hlavně, když tyhle ty řečený dvanáctky o tom píšou, jak je to super a podobný hovadinky.
A co se týče uprchlíků... no jako nejsem proti tomu, to ne. Neumím si představit, že bych s mamkou a taťkou zdrhala do jiných států, ale vadí mi, že většina z nich utíká do států jako je Norsko a Švédsko, kde dostávají velké peníze i přestože většina z nich nepracuje. Kdyby utekli do sousedních států, kde válka není, ale ani nic moc peníze, řeknu: ,,okay, je mi jich líto", ale takhle...

Každopadně přeji hodně zdaru v tanečních! :)

6 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 27. října 2015 v 22:20 | Reagovat

O těch uprchlících bych opatrně... říkám si, že ti, co jsou na tom opravdu bídně, nemají iPhony, značkové oblečení a tisíce dolarů na převoz. Jasně, jsou mezi nimi i ti, co opravdu utíkají před válkou, ale většina prostě pádí za penězi nebo džihadem...

Já se zrovna vrátila z tanečních :) Měli jsme osmou lekci. Konečně! Už se těším, až to skončí, protože pak budu mít místo nich moje milované tréninky Flowinu :)

7 Domča, Dominigue Domča, Dominigue | E-mail | Web | 28. října 2015 v 13:56 | Reagovat

Jo taneční...na ty snad nikdy nechci. :D
Tancovat umím, ale na taneční se mi nikdy nechtělo a myslím,  že do budoucna mě tam nikdo nedostane! :D
Jo, wattpad...taky jsem pár takových četla. Ještě lepší bylo, když měla první kapitola 3 věty, druhá kapitola jednu větu a třetí kapitolou to končilo tak, že jistá dívka už nepsala a ukončovala povídku. :D

8 style-and-live style-and-live | 29. října 2015 v 13:40 | Reagovat

myslím že každý má občas také pocity čo sa blogu týka :) tiež sa mito už stalo viac krát že mi blog chýbal ale dlhú dobu som sa nedokopala k tomu niečo na ňho napísať ... design sa mi páči je zaujímavý, tiežmusím už ten svojzmeniť :D (možno raz)

to s tou tanečnou chápem, Že sa ti tam nechce ale aspoň využívaŠ svoj čas produktívne :)

wattpad nemám takže neviem o čom to tam vlastne je ale články takého typu som už čítala na náhodných blogoch, kde som videla ako mladé baby píšu o takých veciach a fakt, nechápem ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama