Bang

17. prosince 2015 v 20:18 | Smilee |  Můj deníček
Ano, všichni se pohodlně usaďte, pusťte si příjemnou hudbu, udělejte si kafe a čaj, jelikož se dostáváme k mému kecacímu článku. Mám pocit, že musím nějaký takový udělat, abych to tady dala trochu do pořádku. Informovala o nových věcích (jelikož je jich hodně) a prostě nevodila trochu příjemnou atmosféru... když jsou ty Vánoce.
Užijte si to.

music, grunge, and kids image


V pondělí jsem si konečně po dlouhé době prohlédla blog, a když koukám na top list a tam najednou počet lidí, co ho navštívili dnes: 60, celkem mě to překvapilo. Fakt jsem nechápala, jak se to mohlo zvendout tak vysoko, když mi poslední dobou návštěvnost jen upadá. Až později, kdy jsem se dívala na hlavní stránku blog.cz a viděla svůj blog mezi blogy dne, tak jsem pochopila, proč. Je to fakt hustý. I když, zrovna si vybrali chvíli, kdy zase až tak šťastná z toho, že to tolik lidí vidí nejsem. Jelikož, jak všichni víte, má aktivita stojí za hovno houby. Ale stejně je to super.

Abych teď ale vysvětlila důvod mé neaktivity.
Jak většina z vás ví, jsem posedlá tancováním, ale měla jsem problémy s tanečním partnerem, který se rozhodl přestat. Stejně velkou roli v tom hrály mé zdravotní problémy, takže jsem nakonec skončila s roční pauzou. Na začátku tohoto roku jsem se tedy vrátila, ale na tréninky jsem musela chodit sama, jelikož nového tanečního partnera jsem nemohla najít. Nedávno se mi to ale konečně podařilo.
Byla to hodně velká náhoda, jelikož když na mě čekala mamka, mezitím co jsem na tréninku byla, tak potkala své asi kamarádky, jejichž děti také tancují. Shodou okolnosti to byla taky mamka mého bývalého partnera, jeho bratr přestoupil do jiného klubu. No, a řekly mamce, že tam je volný partner.
Takže jsme se samozřejmě hned sbalily a jely tam. A upřímně? Sice jsem si myslela, že všichni v tom klubu jsou strašní a jen přetahují ty nejlepší tanečníky z jiných klubů, ale nakonec se můj názor trochu obrátil. Už naprosto chápu, proč jsou všichni odtamtud tolik dobří. Fakt, tréninky jsou o něčem jiném a i celý kolektiv.
No, teď už jsem tam tak dva měsíce a jsem nadmíru spokojená. Sice chodím na tréninky třikrát týdně, s tím, že někdy mám jeden den v týdnu individuální tréninky, ale jsem spokojená. Naprosto (i když jsem totálně mrtvá a nevím, jak to mé nohy zvládnou).
Takže asi proto je to se mnou tak, jak to je.

Za další. Konečně nám skončili taneční! Woohou! Radujme se všichni! Já fakt nechápu, proč jsem se tam příhlásila. Teda, chápu. Protože tam šla celá naše třída a myslela jsem si, že to bude sranda. No, nakonec to dopadlo tak, že jsem jen trpěla, jelikož jsem se musela připravovat a pevlékat do šatů a líčit. Neměla jsem ty krásné klidné pátky a celý můj týden jsem trávila na parketu. A jelikož ty tance umím, tak to bylo i nudné. A potom to bylo i vtipné, jelikož ti, kteří kurz vedli, tak byli i moji trenéři z předchozího klubu.
Věneček jsem ale přežila (prosím už mě nenuťte tancovat polonézu a nosit bílé šaty) a konečně je to za mnou!

Myslím, že takhle nějak jsem reagovala, když to konečně bylo za mnou :)

V pátek jsme se taky s kamarádkama rozhodly vydat na koncert Rybiček 48 a bylo to fakt super. Nikdy jsem nebyla moc velký fanoušek českých hudebníků, ale tohle bylo fakt lepší, než jsem čekala. Takže jsem nejspíš začala českou hudbu mít o trochu radši. Hlavně všechny skupiny, které tam hrály zněly fakt dobře a byl to i typ hudby, který poslouchám, takže jsem si to užila. Tedy, až na ty tlačenice, kdy jsme všichni byli namačkaní jak sardinky a kdykoliv jsem začala skákat, tak jsem všem pošlapala nohy. Nebo když si před nás stoupla skupinka vysokých chlapů a ještě ke všemu si to tam celý večer opravdu hodně užívala. Sice jsem přišla o hlasivky (ještě teď občas chraptím) a ohluchla, ale byla to sranda a hodláme to brzy zopakovat.

A poslední tématická věc.
Oni už jsou Vánoce, co? Jelikož není sníh, tak na mě ta nálada prostě nejde. Dárky mám nakoupené, v pokoji si pálím svíčku, dokonce mám čokoládový kalendář, ale prostě absolutně nic. Možná to bude i tím, že doma nemáme žádnou Vánoční výzdobu ani nepečeme cukroví, jelikož na to nemá nikdo čas, ale stejně. Huh, fakt bych brala ten sníh. A to nemám ráda zimu.

A co vy? Jak jste na tom s Vánoční atmosférou a dárky? A jak si užívate poslední dny školy? Taky máte přeplněný program jako já nebo se naopak válíte doma? :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 18. prosince 2015 v 8:47 | Reagovat

Juchů! Jsem ráda, že je tady po delší době i nějaký kecací článeček :-) a že se něco dozvíme ^_^
Gratuluju k návštěvnosti... já si myslím, že i když nejsi tolik aktivní, že ty tvé recenze a tak nebo i názory stojí za přečtení, takže podle mě si tu návštěvnost a i to místo na hlavní stránce blogu zasloužíš :-) A přeju ti to!
Jsem ráda, že jsi teď v tančení spokojená (protože dle článku, který jsi kdysi psala pro tebe tanec znamená hodně), že máš partnera a že se ti líbí tam, kde teď jsi... jestli jsem pochopila správně, tak jsi přešla do nového klubu :-) ...Ale asi je to hodně náročné... obdiv za to, že to zvládáš :) klobouk dolů. Hlavně přeju, ať už nejsou žádné zdravotní problémy a můžeš se tomu dál naplno věnovat a ať se daří ♥
Taneční jsem vynechala a ani toho nelituju :D polovina lidí co tam byla se stejně ani pořádně tančit nenaučila... (aspoň u nás) - takže jsem ráda, že jsem to vynechala :D :-)
Rybičky 48 mám docela ráda... na jejich koncertě jsem nebyla, ale věřím, že to mohlo být fajn... kromě těch tlačenic, ty zrovna 2x nemusím :D navíc někdo tam má vždycky plno piva a já se bojím, že když se začne skákat, že to bude všechno na mně :D
Ani já si pořádně neuvědomuju, že budou Vánoce... nějak chybí atmoška... dárky už mám skoro všechny... zítra se chystám nakupování ukončit a už to neřešit...
Chybí mi ten sníh, možná by to trochu k té Vánoční atmosféře přispělo... ale máme se načekat, že ano :D

2 Ema Ema | E-mail | Web | 18. prosince 2015 v 22:09 | Reagovat

Ahojda hezky napsané, do školy už nechodím. :-) Blog už taky nepíšu, jediné zápisky jsou v diáři..... Tak jsem ráda když si pak takhle hezky počtu. Jinak vánoční duch je ta, tam.....Marně ho letos hledám.

3 Shetlandy Shetlandy | Web | 19. prosince 2015 v 8:44 | Reagovat

Poslední den školy? To těžko. My tam jdeme ještě i v pondělí a úterý. *ironický potlesk*

Kdysi jsem chodila do kroužku, Country tance, když jsem chodila tak do, pff, páté třídy? Ale tohle není pro mě. Já mám zásadně odpor vůči šatům, střevícům (o podpadcích nemluvě, na tom bych se zabila), takže asi tak, no.

Sníh marně vyhlížím a dost by mě zajímalo, jak to bude v lednu s lyžákem. Když jsem naposledy jela na umělým, kluzkým sněhu, málem jsem skončila v lese...

4 pauliahobby pauliahobby | Web | 19. prosince 2015 v 13:41 | Reagovat

Bože, díky tobě jsem zjistila, že mám taky blog dne (což nechápu) a taky nejsem zrovna nejradši, je to... divné, no, vánoční nálada, na mě padla, sice ne moc, ale rozhodně víc než minulý rok, minulý rok to bylo... divné, vůbec nic.

5 Catie* Catie* | Web | 20. prosince 2015 v 10:14 | Reagovat

Tak to je pěkné, že se dostal do blogů dne :)) :D (A mám pocit, že oni tam téměř všechny ty blogy dávaj hlavně když nejsou tolik aktivní :D :D)

A hej tak to je super,že se to nakonec tak povedlo a ty máš takto partnera a tančíč znovu, zdravotní probémy jsou vždy trochu na prd když se aji motají do záliby, i s partnerem :) A je fajn, že je to tam tak pěkný a příjemný :) Tak snad to tam bude oka pořád :) :D
No a vpohodě, však na blog piš když je čas a nálada :) :)

Hej my máme taneční až do ledna i s barevnou polonézou :D A jako,taneční mě zatím toho necelého půl roku bavily a chodím tam ráda...tane sem neuměla a sem ráda, že už je aspoň nějak trochu umím :) Přemýšlela jsem i o tom, že půjdu do pokračování tanečních, jenže nakonec sem se rozhodla, že ne :D :)
A polonézu sem si naprosto užila a už se těším i na tu barevnou :3 :D

A tak to je super že se ti to líbilo a užila sis to :) :D Já i sem fanoušek české hudby...ale jen určitému druhu tak trochu :D Zbytek vůbec :) :D
Ale ty jo, muselo to být super. Tak to je dobře :) :D

No, tak na mě i beze sněhu ta náladada leze už od konce listopadu :)) :D
Ale chápu, že i se vším všudy to až tak nejde když venku je tak akorát kousavá zima a jinak nic :D
Ale tak zase, na mě všechny nálady vždy nakonec vlezli :D :)
A hej, minulý a předminulý rok jsme až na asi jeden druh taky nic nepekli a sladký jsme nakoupili...ale tento rok jsem přesvědčila moji rodinku a znovu se typicky peklo :)) :D
No, dárky zatím nakoupený faakt nemám. Ups :D :D
A rozvrh? Máme ho tak nějak normálně, ale nějaký větší odpočinek rozhodně ne -_- :D

6 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 20. prosince 2015 v 20:08 | Reagovat

Já jsem se stejně jako ty přihlásila na taneční kvůli tomu, že tam šla většina třídy. Tak nějak jsem to přežila, ale už bych si to asi nezopakovala. Na věneček jsme bílé šaty mít nemuseli, takže je tam snad neměl nikdo. :D
Rybičky 48 jsem poznala před pár lety a stali se mou oblíbenou skupinou. Ani já české skupiny dvakrát nemusím, ale oni mi vždy rozproudí krev v žilách. Na jejich koncertu jsem byla posledně na začátku prosince. Též jsem si zažila tření těl, křik do uší a dupání po ostatních.. děs běs, ale i tak zážitek byl neskutečný. :)

7 Smile Smile | Web | 21. prosince 2015 v 18:44 | Reagovat

Já jsem tě taky viděla na hl.stránce blog.cz a říkala jsem si,  že určitě budeš mít radost. :)
Chápu, žes tu nebyla, je dobře, že se teď v novém kolektivu cítíš líp. :) A věneček se mi uplně hnusil jen jak jsem to slyšela. :D Naprosto mě to nebavilo :D
Rybičky 48 jsou mega, byla jsem na nich v létě :3

8 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 29. prosince 2015 v 1:25 | Reagovat

Gratuluju k tanečnímu partnerovi!
Já na taneční nikdy nechodila, já jsem na tanec od přírody poleno a nešlo mi to nikdy. A ani v tom nemám nějakou zálibu.  
Taky jsem nikdy žádné české kapely nemusela, ale občas se najde nějaká, která má dobré koncerty.
Mně fakt chybí sníh! Fakt, že jo!

9 Anna Anna | E-mail | Web | 31. prosince 2015 v 23:51 | Reagovat

Teď se cítím trochu zahanbeně, protože jsem o tvé taneční kariéře neměla ani páru. Omlouvám se.
Je úžasné, že ses k tancování zase vrátila a našla nového tanečního partnera, že srdce doufám, že s tím někdo z vás nesekne stejně, jako minule. Také bych ti chtěla popřát krásný a šťastný nový rok 2016, ať ho prožiješ v radosti a míru s lidmi, které máš ráda :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama