Day 365

31. prosince 2015 v 0:00 | Smilee |  Můj deníček
Takže bych měla udělat tradičně novoroční článek. Vlastně se na něj i celkem těším, shrnutí toho, co se stalo, nějaká přání, jak by měl rok 2016 vypadat.
Pokud by snad někdo chtěl srovnat, jak to vypadalo přesně před rokem, co jsem podobný článek psala a jak moc se toho změnilo, může TADY, já už jsem to udělala a je to celkem vtipné.

cool, end, and happy new year image


Víte, co je zajímavé? Jak rychle se člověk dokáže změnit. Jo, částečně mluvím o sobě. Vlastně, dalo by se říct, že i minulý rok to byl velký skok, ale poslední dobou to zjišťuji mnohem víc. To, jak se změnily mé názory, jak jsem ještě víc začala kašlat na to, co si o mně ostatní myslí a dělala co mám ráda. To jak mě hodně změnila hudba.
U toho posledního bych se chtěla zastavit. Je to vtipné, jelikož jsem ještě nedávno dělala hudební tag, kde jsem snad nemluvila o ničem jiném, než o 5SOS a Shawnovi. A je taky vtipné, jak rychle se tohle změnilo. Nedávno jsem to počítala, a ono to není moc dlouho, co jsem začala poslouchat něco jiného. Před letníma prázdninama jsem našla All Time Low, přesně si pamatuji, jak to byl poslední týden školy, a když jsem to pouštěla holkám, trochu nad tím ohrnovaly nos. No, s nimi přišly další jiné kapely. Před třemi měsíci jsem poprvé slyšela nějakou písničku od Bring Me The Horizon (a totálněse stala posedlou jejich písničkami), tak před dvěmi Sleeping With Sirens, před pár týdny Black Veil Brides.... a ještě spousta jich bude následovat (jelikož seznam toho, co si musím poslechnout je obrovský). Nechci tím říct, že se vzdávám 5SOS (asi navždy budou v mém srdci), ale co jsem teď poslouchala jejich nové album, je o ničem. Nevím, proč si ho všichni tolik vychvalují, ale stále je to to samé dokola. A i ty písničky zní stejně... no, takže nevím.
S tím ale taky trochu souvisí moje změna. Jsem teď totální magor, co by nevydržel bez sluchátek, odpovědi na dost otázek hledám právě v textu písniček, které mě dokáží rozveselit a povzbudit. No, i díky těm nejrůznějším písničkám mi je celkem jedno, co si o mně ostatní myslí a říkají, já jsem spokojená...
Mega dlouhý odstavec o ničem, no toho si nevšímejte

Co bych dále řekla k roku 2015? Že byl hodně bezvadný. Já nevím, všichni kolem si stěžují a já jsem jako: "Sakra, tenhle rok byl jeden z těch nejlepších, co si tak vzpomínám."
Splnila jsem si některé své cíle z minulého roku, měla jsem úplně bezvadné przdniny, znovu jsem začala tancovat... mohla bych jmenovat miliony věcí, které se mi splnily, takže jsem strašně moc šťastná. A doufám, že i vy jste si ho užili tolik jako já. A pokud ne? Určitě bude 2016 super, doufám, že bude dost podobný tomuto.

Co bych si ale přála do dalšího roku? Konečně být na nějakým tom koncertu svých oblíbenců. Zatraceně to jsme Narnie nebo co, že se nám všichni vyhýbají? Kam jsem se to proboha narodila? Já to tady fakt vzdávám a stěhuji se někam jinam... tedy, pokud mě někdo financuje.
Asi tu nebudu vypisovat novoroční předsevzetí, i přes to, že jsem to vždy dělala. Dalo by se říct, že jsem si všechna, co jsem měla napsaná splnila. Možná ne tak, jak jsem si přesně představovala, ale splnila jsem je. Předsevzetí si dávám každý den, takže čím je tento zvláštní, že?

Taky chci všem poděkovat, že to se mnou takhle vydrželi (upřímně vás obdivuji), že i přes to, že na nějaké pravidelné psaní článků totálně peču nebo píšu o úplných blbostech. Radši ani nebudu mluvit o tom, jak často obíhám. Vaše komentáře pod články mě ale vždy nabudí a vykouzlí úsměv na tváři. Takže Vám všem posílám jedno obrovské virtuální objetí, protože jste fakt suepr! A věřte, že i na Vaše blogy chodím hrozně moc ráda (i když to není tolik vidět).

Tímto bych Vám chtěla popřát šťasný nový rok!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PauliaJan PauliaJan | Web | 1. ledna 2016 v 11:28 | Reagovat

Taky jsem napsala shrnutí tohoto roku... Já jsem ta, která si stěžuje, ale jsou tu i chvíle, za které jsem ráda, a z těch špatných jsem si aspoň odnesla ponaučení.
Šťastný Nový rok i tobě. :)

2 Shetlandy Shetlandy | Web | 1. ledna 2016 v 13:33 | Reagovat

Znám ten pocit, kdy Tě 'ovládá hudba', já sama hodně dle toho měním názory, bez sluchátek to prostě nejde a kdo ví co ještě (divím jsem, že jsem zatím neohluchla).
Každopádně já... si asi nemůžu na minulý rok stěžovat, třebaže bylo pár nepříjemných věcí, nové album od oblíbené kapely a lísky na jejich koncert (na který se strašně těším), to asi vyhladily + ještě jeden koncert co byl.

Hezký nový rok i Tobě. :)

3 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 1. ledna 2016 v 14:02 | Reagovat

Hudba člověka dokáže přetvořit, to vím :-)...  Moc se v těch kapelách nevyznám, poslouchám spíš jiné věci, ale chválím se... Black Veil Brides poslouchám taky! :P ♥ a taky... Bring Me The Horizon :-)
V textech, nejen od těchto kapel se taky hledám... hudba mi pomáhá, povzbuzuje, motivuje.
Je to to nejlepší, co může kdy existovat.
Jen bych se chtěla ještě naučit to, aby mi bylo jedno, co si o mně druzí myslí... od toho se prostě nemůžu stále odpoutat -_-
Tenhle rok pro mě nebyl moc šťastný, ale věřím tomu, že může být daleko hůř, proto si nestěžuju! :D Snad budeš mít podobně jako minulý rok tenhle nový rok šťastný, úspěšný a dobrý! ;-) Moc ti to přeju! :-)
A taky ti přeju ať dokážeš to, co si přeješ a zažiješ to, co zažít chceš a o co budeš usilovat ♥
Tvůj blog i tebe mám moc ráda, i když tady často nebýváš... je to fuk! :-) Měj se krásně... a ještě jednou, krásný nový rok přeju! ♥

4 Domča, Dominigue Domča, Dominigue | E-mail | Web | 1. ledna 2016 v 20:35 | Reagovat

Do začátku, tobě tak nějak opožděně taky Krásný Nový Rok! A děkuju za virtuální objetí, objímám tě nazpátek. :D Hrozně se mi líbí tvůj styl na hudbu. Taky to mám takhle nějak, mám doma cédéčko Shawna Mendese, ale třeba včerejšek jsem strávila u Black Veil Brides, je to podle mě úžasná skupina a nemůžu se jí nabažit! :D Dokonce se mi tam líbí hrozně líbí Andy Biersack! :D ♥ Taky bych takový článek napsala, bohužel si nepamatuju nic z minulého roku. :D Možná to nějak dám dohromady. Pěkný článek, líbí se mi. :)

5 Smile Smile | Web | 4. ledna 2016 v 13:32 | Reagovat

Souhlasím s tebou v plno věcech a vítej v klubu :D I já jedu SWS, BMTH... atd. atd. :D :) jsem jeden z lidí, komu písničky od 5SOS přijdou příšerně nudný. :) Ale dřív jsem měla pár jejich songů ráda taky, takže chápeš, ne že bych je nenáviděla, ale nejsou to moji favoriti. :)
I já jsem si splnila v 2015 plno snů a tak, podle mě to byl vcelku fajn rok. :)

6 nico nico | Web | 4. ledna 2016 v 21:56 | Reagovat

Přesně přesně:) Mám úplně stejný názor. Nedávno jsem našla svoji fotku z šalinkarty z 6 třidy a porovnala ji z tou z 8 třídy řekneš si tři roky to je nic ale neuvěřitelně jsem se změnila a to bylo vzhledoě a když si vzpomenu jaké jsem měla názory minulý rok a jaké mám názory nyní je to šílené, pamatuji si , jak jsem mamce řekla co je to proboha za hadry že to nsit absolutně nehodlám a ty boty jsou příšerné že by se mi každý smál, přitom teď se mi líbí, normálně je nosím a nikdo se mi nesměje:) změnila jsem se jak vzhledově tak názorově a řekla bych, že jsem trošku dospěla :) sice mě někdy puberta přepadne, ale to i mojí mamku takže tak.. :DD
článek se ti povedl!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama