How I Stay Positive

20. ledna 2016 v 19:14 | Smilee |  Challenges
Ano, opět tak nějak otvírám tuto rubriku a pokračuji v jedné výzvě, kterou jsem před hodně dlouhou dobou přidala. A samozřejmě, že jí neplnila. Abych pravdu řekla, ani teď v ní nebudu přímo pokračovat, jen jsem si vybrala jeden bod, který se mi v ní zrovna líbil a to: How I Stay Positive. Takže jsem se rozhodla, že na to něco napíšu.
Mám nejrůznější nálady. Ty které se mi ale hlavně střídají je ta hodně pozitivní nebo ta smutná. O té smutné ale nejspíš pořádně neuslyšíte a ani jí neuvidíte, jsem skoro nonstop šťastná. A nebo výborný lhář. Abych pravdu řekla, pokud se s něčím trápím tak to nedám moc najevo, takže když se na mě podíváte, tak si budte myslet, že jsem ten nejšťastnější člověk. No, takové to fakt není.

Na mém blogu se najde spousta motivačních článků a mě nikdy neomrzí je psát. Nejen, že tím namotivuji i sebe ale třeba pomůžu i někomu jinému.
Myslím, že důležité k tomu být pozitivní, šťastný a další věci je hlavně to, dělat co nás baví. A já chápu, že se to píše skoro všude a vy to slyšíte na každém tohu, ale je to pravda. Komu přeci jen neudělá radost, že může dělat to, co chce a po čem touží? A něco nudného, co vás nebaví vám jen vždy přidá na špatné náladě.

Pokud jde o mě, mám spoustu věcí, jak se udržet v pozitivní náladě a namotivovat se. Obrovskou roli v tom hraje hudba, která mi vždy zlepší náladu, i přes to, že jí mám hodně špatnou. Vždy mě to příjemně uklidní a já se mohu tak alespoň na chvíli odreagovat od špatných myšlenek. Co mi dost pomáhá jsou také různé motivační články a obrázky, ty dokážou hodně velké divy. Nikdy jsem tomu nevěřila, ale spousta z nich mě přeci jen namotivuje. Potom tu mám na seznamu také čtení knih (pokud se v nich tedy neděje nic, co by mě naštvalo nebo rozesmutnilo), dívání se na nějaká youtube videa nebo třeba tancování. Je tu prostě obrovský počet možností a já bych mohla pokračovat do nekonečna.

Co je ale asi nejdůležitější, nevšímat si lidí, kteří vám vaší radost chtějí zkazit. Snažím se držet daleko od lidí, kteří nadávájí na věci, které mám ráda. Protože takové já nechápu. Čím tím pomůžou, když někomu svými kecy totálně zkazí náladu? To jim to dělá takovou radost? Proto bych něco takového nebrala moc vážně, jelikož každý je jiný, každý má jiný vkus, všichni jsme originální a zavděčit se všem je nemožné. K tomuhle se mi asi nejvíc líbí text Kick Me od Sleeping With Sirens, jelikož ten je přesně o tomto.
Takže ano, někdo mě nemá rád nebo snad nemá rád to, co já... já si jím náladu kazit nehodlám, takže ať si myslí, co chce.


Řekla bych, že to je tak všechno, co bych k tomuto tématu asi mohla napsat. Vlastně ještě poslední věc k tomu, co mi dělá radost: Do pytle sakra zjistila jsem, že BMTH budou v Praze na Aerodrome festivalu! Něco takového mi udělalo radost na hodně dlouhou dobu. Má přání byla vyslyšena! Takže si asi někdy v brzké době hodlám pořídit lístky.... teď ještě sehnat někoho kdo půjde se mnou. Hlásí se někdo z vás? Jelikož skoro nikdo v mém okolí je neposlouchá (a tohle myslím vážně, fakt bych někoho potřebovala... i když pokud se nikdo nenajde, klidně tam půjdu sama, jelikož tohle mi za to stojí :3 ale ozvat se můžete!)

A, teď už by to bylo všechno. Jinak, jak se v pozitivní náladě udržujete vy? Chce se mnou jet někdo na festival?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 20. ledna 2016 v 19:41 | Reagovat

Pěkný článek... abych pravdu řekla, taky moc nedávám najevo, když jsem smutná nebo tak. Radši si to řeším "sama v sobě" :D :-).
Je potřeba myslet pozitivně, protože jinak by se z toho člověk pomalu zcvokl :D :-).
I pro mě je hudba docela důležitá a bez ní nedám ani ránu... nabudí mě, povzbudí mě... člověk se u ní odreaguje, uvolní :-)
Občas se ale nevyhnu lidem, kteří mi kazí náladu... ale někdy to prostě nejde. I když se jim vyhýbat snažím... a pokud mají nějaký problém, nebo nadávají na věci, které mám ráda, tak se to snažím co nejvíc vypouštět nebo ignorovat. Nestojí mi za to, abych se nima nějak zaobírala...
BMHT tolik neposlouchám, jinak bych s tebou ráda jela. Kdybych je poslouchala nějak víc aktivně, tak bych jela určitě ráda...
Ale věřím, že se (snad) někdo najde a nebo prostě pojedeš sama...já bych na to asi neměla koule :O takže pokud bys jela i sama, tak tě obdivuju...
Btw. Skvělý článek :-)

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 20. ledna 2016 v 19:43 | Reagovat

BTW II.- Ano, ráda chválím (pěkný článek a na konci komentu [1]: skvělý článek :D dement, ale prostě se mi fakt líbí).. A dle mého i to člověku hodně pomůže k té dobré, pozitivní náladě. To dokáže nakopnout i mě... když mě někdo pochválí :-).
Sámo tě nechválím za tvé články a cokoliv jen tak abych tě pochválila nebo ti udělala radost :-) Je to myšleno opravdu UPŘÍMNĚ :))) snad to ale víš! :))

3 Nico Nico | Web | 23. ledna 2016 v 13:54 | Reagovat

Moc povedený článek. Každý by si podle mě měl protřídit lidi o kterých si myslí, že mu život kazí a vymazat si je ze svého seznamu a pak mít seznam jen těch opravdu kamarádských lidí:)Podle mě je pozitivní nálada koneckonců být šťastná a usmívat se, mít se dobře to nejdůležitější na světě:)

4 Catie* Catie* | Web | 24. ledna 2016 v 15:09 | Reagovat

Zrovna celkem dorý téma, zajímavý :) :D
Jaj, mě se střídá o hodně víc nálada, ale tyto dvě jsou u mě nejčastěji taky tak nějak. Niicméně, ty jo, chtěla bych být na toto taky tak dobrý lhář jako ty. U mě se stane totiž jen ani ne v polovině případů, že to fakt nejde poznat. Je na mě prostě hodně hned vidět :/ :) :D
Máš pravdu, pozitivní myšlení a jednání je jeden z nejdůležitějších faktorů. A nejen ve psaní článků, ale třeba už když se na někoho někde usměje nebo něco milého říct. Jo je to hodně důležitý. A i souhlasím v tom, dělat co člověka baví. Nojono, ale bohužel, ne vždy to tak úplně jde :/ Někde jsem četla, že když by se to mělo rozdělit, tak člověk dělá věci co baví a věci co nebaví za celý život zhruba na půl, jelikož věcí co nebaví ale ty je musíš dělat nebo tak něco, je taky dost.
Taky se tak motivuju, jak ty. Akorát já teda poslouchám jinou hudbu, ale tak nějak, taky mám různé druhy hudby a snad skoro každá mí pomůže. A jo, články, fotky, vide, tanec. A spoustu dalšího, mám to stejně. Jsou to dobrý věci, a odreagování od toho špatného a tak :)
A ten další odstavec. Nemůžu než souhladit. Jo, tak to je a tak to má být.
K songu, celkem fajn :) :D

5 Simix Simix | Web | 26. ledna 2016 v 21:41 | Reagovat

~Čaué~
Je dobře, že jsi skoro nonstop šťastná :)
Je dobře, že jsi pozitivní. Já se o to snažím. Častokrát mi to nejde, protože jsem asi spíš pesimista.
Ale někdy mi jde víc motivovat ostatní než sebe. Jak kdy. Někdy to nedělá problém ani mě.
Je fajn, že jsi tak pozitivně naladěná. Snad se tu zase ukážu a nasbírám pozitivní energii :)
Tak se měj :)

6 PauliaJan PauliaJan | Web | 29. ledna 2016 v 15:59 | Reagovat

Já se teda v pozitivní náladě nějak nemůžu udržet, ale někdy prostě mi úsměv na tváři vytvoří, když mi napíše někdo na kom mi záleží...

7 Smilee Smilee | Web | 29. ledna 2016 v 16:17 | Reagovat

[2]: Máš naprostou pravdu, mě všechny komentáře strašně moc potěší a zlepší mi náladu. A tvoje obzvlášť! Fakt jsou strašně super a ty jsi super, takže moc děkuji!

[3]: Přesně tak, naprosto souhlasím :)

8 Wendy Wendy | E-mail | Web | 30. ledna 2016 v 14:02 | Reagovat

Já mám radost skoro vždycky. Jenže se najde někdo kdo mi ju zkazí za každou cenu 😂😂
Wenn💋

9 Baruš Baruš | Web | 2. února 2016 v 1:12 | Reagovat

ahoj. totiž .. to jsem zase já :D
všimla jsem si, že jsem vymazaná z affs. naprosto to chápu a respektuju,ale ráda bych se zase vrátila a tak bych tě chtěla poprosit, jestli by sis přečetla článek u mě blogu a dala mi popřípadě vědět,děkuju. :)
vím, že se ten můj komentář zrovna nehodí k tématu tvého článku,snad mi to promineš:)

10 Ordinary Girl Ordinary Girl | Web | 14. února 2016 v 15:47 | Reagovat

Hudba mi také vždy pomáhá! A Kick me je prostě dokonalá. Pamatuju si že když jsem jí objevila, poslouchala jsem jí pořád a pořád dokola. Jinak neuvěřitelně chci na Aerodrome na BMTH!! Mí přátelé tam jedou, ale já stále nevím jestli bych mohla, jelikož už teď plánuji jeden koncert, na který jsem musela rodiče přesvědčovat asi měsíc. Každopádně jela bych ihned! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama