YouTube TAG

5. února 2016 v 19:57 | Smilee |  Tags
Jak jsem teď procházela blog, uvědomila jsem si, že jsem strašně dlouho neudělala žádný tag. A zrovna dneska mám opravdu velkou chuť jeden takový udělat. Přijde mi to jako výborný odpočinkový článek, u kterého se můžete zase něco o mně dozvědět.
Takže jsem našla jeden zajímavý na téma YouTube a myslím, že s tím, jak je natáčení videí zrovna velkým hitem, se něco takového celkem hodí. A tohle je asi článek, na kterém jsem pracovala nejdéle.


(Hehe, měla jsem trochu kreativní náladu, takže jsem si pohrála s úvodním obrázkem)

5 oblíbených youtuberů?
Jelikož jsem se teď dívala na všechny lidi, které sleduji, tak jsem zjistila, že je jich strašně moc. Všechny samozřejmě nesleduji pravidelně (bych se zbláznila), pokusím se ale těch pět vybrat.
První by byl asi Connor Franta, jehož videa sleduji už dlouho a jsou strašně super, takže rozhodně doporučuji. Troye Sivan, kterého nejspíš teď hodně lidí zná díky jeho písničkám, pokud by se na něj někdo chtěl podívat, zkuste hlavně ty starší videa, u kterých se dost nasmějete. Joe Sugg a Caspar Lee, tahle dvojka mi přijde strašně super, jejich videa jsou vtipné a miluji pranky, které Joe neustále dělá. A poslední? Asi Christine Riccio, youtuberka, která hlavně dělá recenze na knihy. Každou recenzi opravdu prožívá a je vidět, jak na ní daná kniha působila, navíc se s ní vždy na všem shodnu.

joe sugg, jaspar, and caspar lee image

První kanál, který jsem začala sledovat?
Tak jak už jsem napsala, šlo o Connora Frantu, kterého jsem našla pře weheartit, jelikož tou dobou jsem všude viděla strašně moc jeho fotek a poblázněných příspěvků, byla to doba, kdy se rozhodl opustit O2L, takže jak si dokážete představit, fanynky byly na zhroucení. Nakonec jsem se rozhodla, že se podívám na nějaká jeho videa, abych zjistila, proč je kolem toho tak velké haló. A jeho videa se mi nakonec opravdu zalíbila, takže jsem ho začala opravdu pravidelně sledovat (a vydrželo mi to doteď).

Youtuber, kterého jsem nikdy neočekávala, že budu milovat tolik, jako teď?
To je dost těžké. Já si většinou vybírám ty, u kterých tuším, že je budu mít hodně ráda. Ale musím uznat, že něco podobného mám asi s Brentem Riverou, kterého jsem teprve nedávno objevila a na první pohled mi přišel podobný těm klukům, které spousta holek tolik miluje, jako je Nash Grier nebo Cameron Dallas, ale nakonec mě dost překvapil, jelikož jeho videa jsou opravdu dobrá. Neřekla bych ale že ho miluji, spíš se na jeho videa občas podívám.

Ten, kterého mají všichni rádi, ale já ne?
Pokud bych měla mluvit o zahraničních youtuberech, tak by to byl Dan a Phil, není to kvůli tomu, že bych neměla je nebo jejich videa ráda, protože co jsem jich pár viděla, jsou fajn. Je to spíš kvůli jejich fanouškům. Phandom se jednoduše musí uklidnit. Vidím je komentovat snad na každém videu a jsou příšerně otravní. Neříkám, že to nejsou fajn lidi, ale trocha klidu by se hodila. A jak je rozpoznáte? Jednoduše, v jejich jméně je zamotané něco, co má s nimi společného, jejich profilovky jsou určitě s jejichou fotkou, a neustále komentují věci, kterým nikdo nerozumí, mezitímco se pod jejcih komentáři objeví odpovědi typu: "Omg! Phandom!" nebo "Omg! Dan and Phil!"
A poté by tu byl velice dlouhý seznam českých youtuberů. Nikdy jsem jim nepřišla na chuť. Přijde mi, že dost z nich touží hlavně po tom, aby si tím vydělali a byli slavní. Když dosáhnou svého vysněného počtu sledovatelů, přestanou se úplně snažit. Jejich videa jsou odfláknutá a nudná. Což pokud se u některých zahraničních youtuberů podíváte, i s miliony odběrateli se snaží. Jasný příklad je Teri Blitzen (no, mám pocit, že její videa nebyla ale nikdy dobrá). Samozřejmě ale tímto nemyslím všechny české youtubery, pár co jsem jich viděla, tak se mi líbí.

Youtuber, kterého mám ráda, ale ostatní ho nesnášejí?
A tady přichází řada na jednoho člověka, kterého jsem začala sledovat tak před měsícem a jeho videa naprosto zbožňuji, a tím je Onision. Neříkám tím, že nemá fanoušky, ale strašně moc lidí ho nenávidí. A proč? Protože nedokážou přijmout pravdu. Tenhle chlapík je mega upřímný (hlavně pokud se podíváte na jeho kanál OnisionSpeaks). Dost lidem může přijít, že je to jen drzé hovado (lol to zní divně), ale pokud máte smysl pro humor, neurazíte se kvůli jekékoliv blbosti a dokážete pochopit sarkasmus, je tenhle člověk přesně pro vás. Už několikrát sice urazil ty, které mám ráda, ale musím uznat, že nadává i na věci, které má on sám rád. Je ale fakt, že z toho opravdu vytkne ty pravdivé informace. Navíc se mi líbí, jak je to snad největší fanoušek Black Veil Brides a hlavně Andyho Biersacka.Další otázku nejspíš vynechám, jelikož si moc nejsem jistá překladem, ale myslím, že to co jsem našla jako vysvětlení pobaví.
Jelikož tenhle tag, který jsem našla, je originálně anglicky, trochu mě zaskočilo jedno slovíčko. Otázka zněla: YouTuber I would totally smoosh? Ne, že bych tomu nerozuměla, ale stejně bych ani neuměla odpovědět, tak se s vámi podělím o definice, které jsem našla, když jsem si to chtěla nechat vysvětlit a ujistit se.

Tak například: "Fucking. Parking the garage. Usually orange people use this term when they are horny and are DTF" (doufám, že překlad dojde většině lidí). Strašně mě tahle definice rozesmála. Hlavně to Parking the garage. Asi mám divný smysl pro humor nebo co.

Mé YouTube OTP?
Pro ty, kteří nevědí, co znamená OTP: One True Pairing, většinou používané, když jsou pro sebe dvě osoby spřízněné, buď chcete vy, aby byli spolu nebo už spolu jsou a vám se strašně líbí jejich vztah.
Moje odpověď je jasná: Troyler. Což znamená Tyler Oakley a Troye Sivan. Já nevím, ale ti dva se k sobě strašně hodí a pokud se podíváte na jejich videa, která dělali dohromady, tak jsou strašně roztomilí.

Z čeho by se skládal můj YouTube kanál?
Vlastně jsem několikrát přemýšlela, že bych třeba videa začala natáčet, ale nějak mě to přešlo. Neměla bych na to vůbec čas a s mou aktivitou by to bylo na houby. Už jsem si ale vymyslela, co bych tam dávala. Myslím, že všem je jasné, že kosmetice a beauty bych se vyhýbala velkým obloukem (a to hodně obrovským, myslím, že naše planeta by na tenhle oblouk nestačila). Spíš bych chtěla něco vtipného, zajímavého, co se lidem bude líbit a zasmějí se při tom. Asi bych to doplnila i pár knižními recenzemi a udělala bych si nějaký svůj fangirl koutek.

Jak jste si mohli všimnout, vše je o zahraničních youtuberech. Nevím, jak jste na tom ostatní, jestli alespoň nějakého znáte. Dejte mi vědět. A pokud ne, rozhodně se na nějaké podívejte. V tuhle chvíli bych doporučila hlavně Onisiona. No a asi Connora, jeho videa jsou fakt propracovaná a on je navíc super.

Na koho koukáte vy?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 5. února 2016 v 20:09 | Reagovat

Taky radši sleduju zahraniční youtubery, protože česko slovenska scena je hodně mizivá a špatná :D

2 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 5. února 2016 v 20:24 | Reagovat

Popravdě, TAG se mi moc líbí... hlavně tím, že jsi nevzpomínala české nebo slovenské YouTubery.. takhle je to originálnější :)..(pokud teda nepočítám tu zmíněnou Blitzenovku :D). Je pravda, že ani jednoho, kterého tady zmiňujš neznám... tak nějak teďkom nemám čas sledovat zahraniční YouTubery... hodně se mi i stávalo, že jsem jim prostě nerozuměla a hodně často nemám ani energii přemýšlet nad tím, co říkají.. proto realaxuju u českých/slovenských YouTuberů... není to nic originálního, ale obdivuju tě ,že sleduješ tolik zahraničáků :).
ono je to dobrý i kvůli angličtině, skvělé procvičování, které by se mi taky hodilo :)
celkově děkuju za návrhy, určitě se na nějakého z výše jmenovaných podívám :) abych posoudia a věděla jací jsou :))

3 Smile Smile | Web | 6. února 2016 v 10:29 | Reagovat

Ten tag je dost zajímavý a zaujal mě ne otázkami, ale hlavně tím, jak jsi ho zpracovala, moc pěkné. :) No, abych pravdu řekla, z těch youtuberů, co jsi jmenovala, jich moc neznám, to je pravda, ale vážně se mi líbí Cameron Dallas, toho mám i na snapu a je to super kluk. :D
A co bych řekla k Teryjaki Shitzen (Blitzenová), je asi to, že ji nemůžu vystát a kdykoliv se mi na fb nebo někde objeví její příspěvek, nemůžu si odpustit svůj negativní komentář. Nejvíc se mi na tom líbí, že když jí napíšu, že se mi něco nelíbí, ona mi ten komentář smaže. :D Oh, vážně? Je to dítě. Ale celkově mi prostě není sympatické její chování ani její výstup před kamerou. Párkrát už jsem jí potkala, na lidi se ani neusměje... no, co já vím, neznam ji uplně osobně, ale ráda ji tak nemam. :)

Dost dobrý článek, na youtubery, co neznám, se určitě kouknu!

4 Smilee Smilee | 6. února 2016 v 14:09 | Reagovat

[3]: Haha, je vtipné jak pro ní mají všichni nějakou přezdívku. U nás je to zase Teri Blitka :D
Takové lidi nechápu, z kritiky by se mělo něco odnést a ponaučit se. Ne reagovat, jako idiot. Vyjádřila jsi to přesně, je to dítě :D

5 Nico Nico | Web | 10. února 2016 v 16:43 | Reagovat

Čeští youtubeři mě moc neberou- tedy až na pár výjimek ráda sleduji acupofstyle a někdy zkouknu i makynu. Na teri mám podobný názor, dříve se mi její videa hodně líbila, ale ted mi prijde ze uz to dela jen ....no nevím jak to nazvat:DD ale zahraniční youtubery zboznuji, ikdyz moc není cas se na videa koukat,ale na takovou laurdiy si cas udelam:D:)

6 Baruš Baruš | Web | 18. února 2016 v 19:19 | Reagovat

Totiž já nejsem úplně sledovatel youtuberů. Každopádně mě dost ted zarazil ten tvůj nápis na designu, já jsem tomu nikdy nepřikládala nějakou váhu ale ted jsem nějak..nevím.
Connor Franta mi něco říká, ale asi jsem ho nikdy neviděla no a Sivan samozřejmě přes písničky,další zahraniční jutubři vzubec nemam paru :D mrknu na toho upřímnýho týpka co na něho nadávají ale už jsem zapomněla jak se jmenuje. :D
co se týče našich jutubrů tak souhlas

7 AEmemteepquies AEmemteepquies | E-mail | Web | 9. října 2018 v 0:40 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre coeur  bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-en-france/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama