I'm back, bitches

23. května 2016 v 15:25 | Smilee
Ehm, so, po mé skoro tříměsíční pauze, jsem asi tady. Tedy, ne úplně tady, ale o tom se dozvíte více v článku. Tady bych ale chtěla říct, že děkuji vám vytrvalým a doufám, že to nějak vynahradím. Taky jsem zjistila, že já bez toho blogu fakt nevydržím a musím se někomu vykecat.

blue, smoke, and boy image


Za prvé, vlastně jsem se celé ty tři měsíce snažila něco napsat, ale vznikaly z toho naprosté blbosti. Pokud chcete vědět jaké, tady je menší úryvek z jendoho článku, při jehož psaní jsem byla asi hodně zoufalá: "Takový to, když píšete jeden článek více jak měsíc... a odmítáte ho vydat... protože jste naprostí idioti a odmítáte se vracet, i když se vám stýská... a proto píšu tyhle sračky... aby to bylo ještě delší... nevšímejte si mě"

Nakonec jsem se ale rozhodla, že fakt něco napíšu. Jak jste si možná někdo všiml, jaký menší vzkaz jsem sem přidala, začala jsem předělávat design a dokonce začala přemýšlet o tom, že si založím nový blog, abych mohla začít od začátku s čistým štítem. No, a tak jsem to nakonec udělala. Víte, největší důvod je asi moje adresa, kterou mám teď, pokud ještě někdo neslyšel o tom, jak jsem k ní přišla, pohodlně se usaďte, trochu vám povyprávím...

Asi všichni z nás měli takové období, když byli mladší, kdy si zakládali blogy. S kamarádkami to byl náš hit, takže jsme si každá založily tak deset blogů, na které jsme přidaly max jeden článek s příšernými pravopisnými chybami a myšlenkou jak prase. No, takže já, fakt angličtinář tou dobou, jsem vymyslela, že bych tomu dala jménu "For you, oh." Neptejte se mě prosím. Jop, jenže, když jsem to zapisovala, asi jsem myslela na čtyřku nebo co, a místo "for" jsem zadala "four" a tou dobou jsem si po sobě fakt nic nečetla.
Ten blog šel potom stranou na nějakou dobu, než jsem ho o trochu starší našla a byl jediný, na který jsem si pamatovala heslo. Rozhodla jsem se, že bych mohla zkusit začít s blogem znovu, nepočítala jsem s tím, že by to vyšlo, no, a tady teď jsem. Když začal mít trochu úspěch, ani jsem se nechtěla nikam stěhovat, protože jsem si to tu hezky zabydlela. A proto jsem zůstala takhle dlouho s tou nejtrapnější adresou ever, o které asi nikdo ani neví, co znamená a díky, že jste se na to nikdy neptali. xD

grunge, quote, and sad image

Jenže, fakt se mi to nelíbí, a proto, když jsem nedávno přemýšlela, že s tím skončím úplně, napadlo mě, že bych mohla začít od začátku. Taky mě děsí to, že by tu někdo vyhrabal ty několik let staré články, kdy jsem tu psala o Upířích denících (prosím nedělejte to, pokud nechcete zemřít velice bolestivou smrtí). Takže tadá, pokud jste se dočetli sem, nyní mě najdete tady:


Jo, možná taky trochu trapný, ale s ničím lepším jsem nepřišla. Ty dvě e na konci jsou schválně, teď už jo. Protože jsem měla tak úžasný nápad na adresu, ale nějaká mrcha ho má taky. Co si budeme ale povídat, můj je lepší (fajn, asi bych si měla trochu snížit sebevědomí).
Takže, kdo chce pořád něco o mě a kravinách, co vyjdou z mé hlavy číst, here you go. Taky přemýšlím, že celý tenhle blog smažu nadobro a jen si uložím některé články. Na většinu z nich ale moc pyšná nejsem, takže tak.

No, vy, co stále chcete zůstat v affs, nějak mě na to upozorněte, ať si vás můžu zapsat na novém blogu. A teď vás jdu oběhnout a všem oznámím tu úžasnou zprávu xD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 24. května 2016 v 5:30 | Reagovat

Nevím jestli má cenu to ještě tady komentovat, když máš v plánu to máznout, ale - aspoň ve zkratce :D. Jsem moc ráda, že jsi zpátky... kontrolovala jsem to tady pravidelně, takže jsem si "malých" změn všimla... i vzkazu co byl nahoře :D :-)
Co se týká názvu adresy, tak ti naprosto rozumím a docela se podivuju nad tím - nevím proč, ale vždycky jsem měla za to, že máš adresu "For you"... a až teď se dívám, že je tam fakt "Four" :D. Podvědomí text vnímalo jako "For you" :D.
Já mám taky trapas adresu, ale už bych asi nedokázala odejít, i když se za staré články občas šíleně stydím, jsou to přecejen vzpomínky a jednou se jim prostě určitě budu smát :D :-)
Ráda bych zůstala Affs i na novém blogu, takže tam hned letím a jdu se ti ozvat! :P Ale ozývám se ti s tím i tady <3
A ještě jednou vítej, naše "ztracená" dcero ♥ jsem vážně ráda, že jsi zase "TADY" :-) ♥

2 Domča, Dominigue Domča, Dominigue | E-mail | Web | 26. května 2016 v 14:36 | Reagovat

Takže, na začátek jsi mě hrozně rozesmála tím úryvkem z toho článku, cos nakonec nevydala. Vážně jsem umírala smíchy u věty "nevšímejte si mě". :D Takhle mě vážně může rozesmát jenom tvůj článek. :D Ta druhá věc, co se týče adresy tvého blogu, no...podívej se na mě a společně se můžem smát debilním nazvům, fakt, že jo... :D :D Jsem ráda, že si od tebe můžu zase něco číst.♥ A pokud bys byla tak hodná a měla o mě zájem pořád jako affs, tak bych byla ráda v affs i na tom tvém novém blogu. Je dobře začít s čistým štítem, byl to dobrý nápad, ale tenhle blog určitě nemaž, je úžasnej. :D :) A na konec...vítej tedy zpátky mezi námi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama