Komentáře

1 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 24. května 2016 v 5:30 | Reagovat

Nevím jestli má cenu to ještě tady komentovat, když máš v plánu to máznout, ale - aspoň ve zkratce :D. Jsem moc ráda, že jsi zpátky... kontrolovala jsem to tady pravidelně, takže jsem si "malých" změn všimla... i vzkazu co byl nahoře :D :-)
Co se týká názvu adresy, tak ti naprosto rozumím a docela se podivuju nad tím - nevím proč, ale vždycky jsem měla za to, že máš adresu "For you"... a až teď se dívám, že je tam fakt "Four" :D. Podvědomí text vnímalo jako "For you" :D.
Já mám taky trapas adresu, ale už bych asi nedokázala odejít, i když se za staré články občas šíleně stydím, jsou to přecejen vzpomínky a jednou se jim prostě určitě budu smát :D :-)
Ráda bych zůstala Affs i na novém blogu, takže tam hned letím a jdu se ti ozvat! :P Ale ozývám se ti s tím i tady <3
A ještě jednou vítej, naše "ztracená" dcero ♥ jsem vážně ráda, že jsi zase "TADY" :-) ♥

2 Domča, Dominigue Domča, Dominigue | E-mail | Web | 26. května 2016 v 14:36 | Reagovat

Takže, na začátek jsi mě hrozně rozesmála tím úryvkem z toho článku, cos nakonec nevydala. Vážně jsem umírala smíchy u věty "nevšímejte si mě". :D Takhle mě vážně může rozesmát jenom tvůj článek. :D Ta druhá věc, co se týče adresy tvého blogu, no...podívej se na mě a společně se můžem smát debilním nazvům, fakt, že jo... :D :D Jsem ráda, že si od tebe můžu zase něco číst.♥ A pokud bys byla tak hodná a měla o mě zájem pořád jako affs, tak bych byla ráda v affs i na tom tvém novém blogu. Je dobře začít s čistým štítem, byl to dobrý nápad, ale tenhle blog určitě nemaž, je úžasnej. :D :) A na konec...vítej tedy zpátky mezi námi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.