Challenges

How I Stay Positive

20. ledna 2016 v 19:14 | Smilee
Ano, opět tak nějak otvírám tuto rubriku a pokračuji v jedné výzvě, kterou jsem před hodně dlouhou dobou přidala. A samozřejmě, že jí neplnila. Abych pravdu řekla, ani teď v ní nebudu přímo pokračovat, jen jsem si vybrala jeden bod, který se mi v ní zrovna líbil a to: How I Stay Positive. Takže jsem se rozhodla, že na to něco napíšu.

Now you understand why Peter Pan didn't want to grow up.

10. srpna 2015 v 14:23 | Smilee
Dámy a pánové, já se snad uvařím. Miluji léto a teplo, ale tohle? To je naprosté utrpení. Toužím se vrátit zpět do Krkonoš, kde bylo tak příjemně a já neměla pocit, že se rozteču. Ještě ke všemu musím mít ale rýmu a být nemocná. Klimatizace jsou svině. Na druhou stranu mě ale udržuje při životě myšlenka, že v sobotu odlétám na dovolenou k moři, takže se budu chladit. Proto přidávám článek, jelikož tu zase tak dva týdny nebudu. Sice jsem se před chvíli vrátila zase konečně domů, ale brzy opět odjíždím.
No, snad si užíváte prázdniny stejně jako já.
Teď ale k článku. Konečně jsem se dokopala k mé 30 day challenge a přidávám zase jeden den. Tentokrát "Childhood stories."

Smile, Smile, Smilee

9. května 2015 v 19:01 | Smilee
Ehm.. *přemýšlí nad originálním pozdravem.* .. Ahoj! Zase jsem se dlouho neozvala, že? Oh, no to je jedno. Rozhodla jsem se, že přidám další článek do 30 day challenge, když tak nějak nevím, co napsat. Poslední dobou se mi to v hlavě všechno motá a nedává smysl. No, jako kdyby to předtím dávalo smysl. :)) Takže vymyslet nějaký článek, je pro mě dost těžké.

30 Day Challenge

11. dubna 2015 v 20:03 | Smilee
Hoj! Nejspíš bych se měla učit, protože moje známky jsou teď dost na houby... proto tedy píšu tenhle článek! Nevadí, že skoro (určitě) propadám z chemie. Ale to neberu zase tolik vážně, mám tam jen dvě známky (4,5), takže místa na opravoání je dost. Ale pořád mě to dost sere :)) Občas mám chuť totálně se vyprdnout na školu a jít dělat popeláře, protože se mi to zdá jako dokonalé řešení xD
Ale teď k článku :) Rozhodla jsem se, že udělám nějakou tu déle trvající challenge, na pár blozích jsem už nějakou viděla, a takk jsem taky trochu hledala a nějakou si našla. Je to výhodné, protože, když nebudu mít nápady na články, tak prostě přidám tohle. Takže dneska napíšu první úkol. :))

 
 

Reklama