Můj deníček

Day 365

31. prosince 2015 v 0:00 | Smilee
Takže bych měla udělat tradičně novoroční článek. Vlastně se na něj i celkem těším, shrnutí toho, co se stalo, nějaká přání, jak by měl rok 2016 vypadat.
Pokud by snad někdo chtěl srovnat, jak to vypadalo přesně před rokem, co jsem podobný článek psala a jak moc se toho změnilo, může TADY, já už jsem to udělala a je to celkem vtipné.

cool, end, and happy new year image

Bang

17. prosince 2015 v 20:18 | Smilee
Ano, všichni se pohodlně usaďte, pusťte si příjemnou hudbu, udělejte si kafe a čaj, jelikož se dostáváme k mému kecacímu článku. Mám pocit, že musím nějaký takový udělat, abych to tady dala trochu do pořádku. Informovala o nových věcích (jelikož je jich hodně) a prostě nevodila trochu příjemnou atmosféru... když jsou ty Vánoce.
Užijte si to.

music, grunge, and kids image

Whatever.

18. října 2015 v 20:08 | Smilee
Ehm, že bych se sem už vrátila? Možná? Nejsem si tím vůbec jistá, ale vím, že mi to chybí. Kontrolovala jsem to tu snad každý den a alespoň si nějaký článek od někoho z vás přečetla, přičemž jsem přemýšlela o tom, jak mi to chybí. I přes to jsem ale nic nenapsala. Ale... jak jste si mohli všimnout, změnila jsem design. Už dlouho jsem ho měla uložený v počítači a přemýšlela, kdy ho změnit, ale nikdy se k tomu nedostala. Teď jsem měla alespoň čas a pomalu se připravovala na můj příchod. A doufám, že jsem alespoň někomu chyběla (co si nalhávám, vždyť stejně žádné kamarády nemám xD).
Takže pokud chcete vědět, co se za tu dobu všechno událo, tak se připravte na můj kecací článek.

Unicorn∞ | via Facebook

They say we're losers and we're all right with that.

12. září 2015 v 22:20 | Smilee
Untitled

Lean On Me.

30. července 2015 v 21:32 | Smilee
Ano, já žiju. A omlouvám se, že skoro tři týdny jsem nebyla aktivní. Proto tu mám takový menší kecací článek, který všechno popíše, vysvětlí a podělí se o mé úžasné dva týdny, které nejspíš z prázdnin byly zatím ty nejlepší :)

vintage | via Tumblr

Fuck it.

23. května 2015 v 21:54 | Smilee
Lol, mé názvy článků mě občas dostávají (a ano, nějak jsem si zamilovala zkratku lol). Ale tak nějak to vystihuje mé pocity posledních pár týdnů. "Fuck everything!" Ehm, a pořád si nalhávám, že mě Skins vůbec neovlivnily? No, naštěstí stejně za chvilku končí rok, což mě na jednu stranu děsí, na druhou mám chuť skákat dva metry vysoko. Rozhodně se mi ale začíná líbit, jakým směrem jdou mé známky. Nepropadám z chemie a nejhůř se držím an trojkách, takže pohoda. Ale jak to tak vidím, tak většina z mých affs si dává pauzu (ano Andrejko, normální lidé se totiž učí). Ale já to naprosto chápu, testy se píšou neustále. Takže držím palce, hlavně maturantům! :))

Grunge

Fuck Normality

23. dubna 2015 v 21:17 | Smilee
Hej, hou! Poprvé za hodně dlouhou dobu dělám nějaký ten deníčkový článek. Nejspíš... pokud se tedy znovu nestane, že ho napíšu a potom nikdy nevydám, jako většinu článků, které mám dlouho rozepsané, ale nějak jsem se nedostala ke zveřejnění. A taky jsem opět u toho, že bych si měla alespoň trochu pročíst biologii, ale... nah, to nebudu dělat. xD

h a p p y s i c k n e s s | via Tumblr

Dancing is like dreaming with your feet

2. dubna 2015 v 21:23 | Smilee
Asi mám nové prvidlo. Pokud nevíš o čem psát, začni kecat o tancování. Takže to přesně dnes dělám! Zjistila jsem, že už ani nedokážu napsat blbé deníčkové zápisy. Je to se mnou hrozné, já vím. Ale tak, tyhle články stejně máte rádi, takže why not?
Pokud si chcete přečíst pedchozí články: ZDE a ZDE

Magic of ballroom <3

Don't let mundanes ruin your day!

23. února 2015 v 19:38 | Smilee
Moji milí jednorožci! Jelikož na každém druhém kroku vidím, jak jsou lidé v depresích, mračí se a brečí, chci k vám prostřednictvím tohoto článku dostat nějakou krásnou náladu. Takže všichni, kdo teď sedíte za počítačem, mračíte se, když čtete tato slova, usmějte se a zkuste na chvíli zapomenout na ty ošklivé věci kolem sebe.
Nejdřív jsem chtěla udělat něco hodně zaměřeného na povzbuzování, ale jak to tak vidím, myslím, že to bude jen mix všeho, co mě jako první napadne. A hlavně se vás budu snažit nakazit svou veselou, bláznivou, bůhví, co ještě, náladou.

Co dělá mě mnou?

30. ledna 2015 v 17:30 | Smilee
Tak aby jsem neměla blog zaplněný jen těmi úvahovými věcmi, tak tady je jeden TAG. Prostě něco trochu odpočinkového, i když v hlavě se mi tvoří takových nápadů na mega dlouhé članky :33
Jinak, k mému minulému článku. Já, že hodně motivuju? Tak proč sakra nedokážu motivovat sama sebe? :D Fakt mi to nejde do hlavy xDD Ale díky za krásné komentáře :)

true

Dance is love, dance is life

11. ledna 2015 v 17:52 | Smilee
Když jsem ve svém dřívějším článku zmínila, že tancuji, spousta z vás psala, že o tom ani nevěděli, takže tu je malé přiblížení. Vlastně, nějaký podobný článek jsem chtěla udělat už dříve, ale až teď, když už jsem zase na blogu závislá, rozhodla jsem se, že ho napíšu. Oujee!
Do kontroly se stále zapisujte... je to hned další článek pod tímto :)

Dance....

New year? The same old too-fabulous-to-handle motherfucker I've always been

1. ledna 2015 v 0:01 | Smilee
Článek s nejdelším názvem, co jsem kdy napsala? Yay! Ale myslím, že je to úplně pravdivé. Stále si sice říkám, že s novým rokem budu lepší, že všechno bude úžasné.. bla, bla, bla. Ne, nejspíš to bude pořád stejné. Neustálé přemlouvání se, abych se učila, cvičila a víc chodila ven.... jo, přesně tak bude příští tok vypadat. Sakra to ti lidi nevědí, že ještě zbývá několik hodin do půlnoci? Musejí tu už střílet?
No, ještě k tomuhle článku... bude to něco jako rekapitulace + co bych chtěla v novém roce. A pokud se mi podaří to vůbec dopsat, přednastavím článek, aby vyšel přesně o půlnoci. :))

2015 year! Welcome!

First you feel like dying, then you feel reborn

18. prosince 2014 v 20:13 | Smilee
Zdárek párek! Tenhle článek jsem chtěla vydat už před delší dobou, ale teprve až dnes, kdy jsem něco podobného viděla na blogu Catie, jsem se rozhodla, že to bude dnes.
Taaakže... dnešní článek je celkově o hubnutí, fitness, motivaci atd. Tak si ho užijte!

Untitled

Christmas TAG

13. prosince 2014 v 21:39 | Smilee
Vánoce už jsou skoro tady, takže proč neudělat nějaký TAG? Tenhle jsem našla na TOMHLE blogu, kde vlastně autorka nominovala všechny, kteří to přečtou, takže jsem se rozhodla ho vyplnit, jelikož otázky jsou zajímavé.

Christmas ❤️❄️ - image #2305547 by LADY.D on Favim.com

Connor is my hero

9. prosince 2014 v 20:27 | Smilee
Dobře, tenhle článek nejspíš moc z vás bavit nebude (nebo bude?), ale já ho prostě musím napsat. Takže, jak už spousta z vás četla, mým nejoblíbenějším youtuberem je Connor Franta. Jak jsem zjistila, moc z vás ho tu nesleduje, jelikož většina z vás, sleduje české youtubery. Nic proti nim, ale žádný z nich mě nikdy neoslovil. Ale fajn, trochu odbočuji.
Dnes jsem se konečně dokopala a podívala jsem se na nové Connorovo video a poprvé, když jsem viděla ten název byla jsem jako: "Co to sakra?".... upřímně, myslím, že všechny jeho fanoušky zarazilo, že se video jmenovalo Coming out. Ale, sakra! Tohle video mě rozbrečelo (a to se nestává často). Jsem na Connora strašně moc pyšná :3
A rozhodně si myslím, že tenhle článek má něco společného s Tématem Týdne, takže to píšu i do něj.

I'm so proud ♥

Why not?

25. listopadu 2014 v 19:03 | Smilee
Jak si žiju (nebo nežiju)? Proč nepřidávám tolik článků? Proč neobíhám? Ne... není to omlouvací článek (těch mám po krk), ale spíš něco informačního. Zrekapitulování posledních několika dnů. Aneb, když mám "štěstí".

<3.

6. kapitola Ztracené

15. listopadu 2014 v 19:58 | Smilee
Dobře, už jsem měla rozepsaný jiný článek, ale potom mi došlo, že jsem dlouho nepřidala novou kapitolku k Ztracené. No, takže tady je. Kdokoliv zapomněl, co se dělo předtím atd. TADY máte předešlou. Huh... celý příběh mám předepsaný, až na to, že jsem se ho rozhodla trochu přikrášlit a změnit jména, no prostě udělat z toho něco jako "knihu", takže se mi teď bude pár jmen plést dohromady, ale to snad nějak zvládnu. Takže si to užijte :*
P.S.: Omlouvám se, že je ten malý kousek bílý a je to nějak divně posunuté, nějak se mi to podělalo při kopírování a nejde to vrátit :D

Before I die.

8. listopadu 2014 v 15:50 | Smilee
Čauky mňauky hafíky baf! Podle názvu asi všichni poznáte, co to bude za článek. Připravila jsem 10 věcí, které chci udělat, než umřu! A že toho bude dost! :)

Before i die...

Wreck This Journal

1. listopadu 2014 v 21:39 | Smilee
Tak konečně jsem se rozhodla napsat můj už dlouho plánovaný článek. Hlavně jsem tedy čekala, než budu mít hotové nějaké stránky v tomhle deníku. Někdo o něm už nejspíš slyšel, někdo ne. V tomhle článku jsem se rozhodla vás s Wreck This Journal seznámit a ukázat moje výtvory :)

wreck this

Nesnáším Němce

20. října 2014 v 18:36 | Smilee
A kdo by je taky měl rád? Nefoukaní tupci, které nic nebaví. Dobře, ne všichni takoví jsou, ale většina těch, co byla u nás na výměnném pobytu taková fakt byla. Většina naší třídy se shodla, že ze všech výměnných pobytů, které jsme měli, byl tento nejhorší. Španělé a Francouzi, ti byli super, ale Němci? Huh.... Ale ke konci týdne se to celkem zlepšilo.
Tak tady trochu podrobností o těch "skvělých" pěti dnech (když jsme se zbavili Němců, tak byly fakt super!)

 
 

Reklama